EVİNİZİN KORUYUCUSU ELEXUS | Denizli Hizmet Gazetesi


EVİNİZİN KORUYUCUSU ELEXUSDenizli’de 3 ay önce hizmete açılan Elexus Halı ve Bahçe ürünleri mağazası, Denizli’deki evlere farklı renk ve hava getiriyor. Rusça’da ‘Evin Koruyucusu’ anlamına gelen Elexus, birbirinden farklı halı ürünleri ve bahçe malzemeleriyle Denizlileri bekliyor.


Evlere farklı renk ve hava yaratan en önemli özelliklerden biri halı! Son yıllarda dikkat çeken bu sektör, farklı hizmetleri müşterilerine kaliteli bir şekilde sunarak sektörde güçlü bir şekilde ilerliyor. Denizli’de de 3 ay önce açılan ve kısa sürede Denizli halkının tercihi olan Elexus Halı ve Bahçe ürünleri mağazası, sunduğu hizmetler ve müşteri memnuniyeti ile Denizli halkına hizmet ediyor.  
 
33 YILLIK DENEYİM 
Halıcılık sektörünün 33 yıldır hizmet veren Elexus Home Art Mağazası Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Bayseçkin, mağazalarında verilen hizmetleri Hizmet Gazetesi’ne anlattı Elexus Home Art Mağazasında halı başta olmak üzere, bahçe ürünleri ve mutfak mobilyasında Denizli halkına kaliteli hizmet sunduklarını belirten Bayseçkin, “Elexus Home Art Mağazası’nda ilk öncelik kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmak” dedi.  
 
KALİTELİ HALI NASIL ANLAŞILIR! 
Her üründe olduğu gibi halıda da farklı kalitelerde halının bulunduğunu ve bunu anlamının bazı teknikleri olduğunu belirten Elexus Home Art Mağazası Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Bayseçkin, “Halı bir fotoğraf karesi gibidir. Fotoğraf makinesinde piksel sayısı ne kadar fazla olursa fotoğraf karesi o kadar kaliteli olur. Halıda da aynı durum geçerlidir. Ne kadar çok ilmik varsa halı o kadar kalitelidir. Diğer yandan halının arkası eğer yapışkanlı ise bu halı kalitesizdir. Polyester, pamuklu, yün, gerçek ipek gibi birçok sınıfta halılar bulunmakta. Bunların içerisinde en kaliteli halılar el dokuması olan halılardır” dedi.  
 
HALININ ÖMRÜ YIKANMASINA BAĞLI 
Halıların ömrünün yıkama sayısına bağlı olduğunu ve Elexus Home Art Mağazasından satılan halıların yıkamalarını kendileri tarafından yapıldığını belirten Elexus Home Art Mağazası Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Bayseçkin, “Halının ömründe yıkanma sayısı çok önemlidir. Halı ne kadar çok yıkanırsa ömrü o kadar azalır. Bilindiği üzere Osmanlı döneminden kalan halılar halen sağlam bir şekilde durmakta. Dünyanın en eski halısı da 2500 yıllıktır. Halının ömrünün uzunluğu halının yıkanış durumuna göre de değişir. Bizler mağazamızdan satılan halıları kendimiz yıkıyoruz. Çünkü yıkama şeklide halının türüne göre değişmektedir. Eğer yanlış yıkanırsa halının ömrü daha az olur” dedi.  
 
‘DENİZLİLERİ BEKLİYORUZ’ 
Halı, bahçe mobilyası ve mutfak mobilyası için tüm Denizlileri mağazalarına beklediklerini belirten Elexus Home Art Mağazası Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Bayseçkin, “Kaliteli ürünler için tüm Denizlileri Acıpayam Yolu üzeri, Yüksektepe Gıda karşısında bulunan mağazamıza bekliyoruz” dedi.  


22.08.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018