146 YILLIK LEZZET ARTIK DENİZLİ’DE | Denizli Hizmet Gazetesi


146 YILLIK LEZZET ARTIK DENİZLİ’DEYıllardır faklı lezzetleri müşterilerinin damak tanına sunan Faruk Güllüoğlu mağazaları artık Denizli’de. Perşembe günü düzenlenecek görkemli bir tören ile hizmete açılacak olan Faruk Güllüoğlu mağazasının tanıtımı düzenlenen toplantıyla yapıldı.


İstanbul’da 146 yılıdır tatlı konusunda müşterilerine farklı lezzetler ve tatlar sunan Faruk Güllüoğlu mağazaları artık Denizli halkının da damak tanına hizmet verecek. İzmir yolu Sadık Grup karşısında Denizli halkına hizmet verecek olan mağazanın resmi açılışı ise Perşembe günü yapılacak. Denizli’de açılan mağaza hakkında bilgi veren Faruk Güllüoğlu Mağaza Müdür Yardımcısı Seda Tekin, Denizli’de böyle bir mağaza açmaktan dolayı büyük bir mutluluk yaşadıklarını belirtti.  
 
146 yıllık lezzet ve tatların bu mağazada bir araya getirildiğini ve artık Denizli halkına da hizmet vereceklerini belirten Faruk Güllüoğlu Mağazaları Müdür Yardımcısı Seda Tekin, ‘Herkesin bildiği gibi Faruk Güllüoğlu mağazaları Türkiye genelinde 1871 yıldır hizmet vermektedir. Amacımız farklı lezzet ve tatları müşterilerimize sunmak. Bu bağlamda Denizli şubemizi de hizmete açtık. Perşembe günü resmi açılışı yapılacak olan mağazamızın açılışına tüm Denizli halkını davet ediyorum’ dedi. 
 
Mağazada tatlı çeşitlerinin yanında kahvaltı ve yöresel ürünlerin bulunduğunu hatırlatan Tekin, farklı bir lezzet için Denizli halkını İzmir Yolu Sadık Grup karşınında bulunan mağazalarına davet etti. 
 
 
 


22.08.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018