DÜNYACA ÜNLÜ YILDIZ OTİLİA BULDAN’DA | Denizli Hizmet Gazetesi


DÜNYACA ÜNLÜ YILDIZ OTİLİA BULDAN’DA22. Buldan-Yenicekent Tripolis, Sultaniye Çekirdeksiz Üzüm Festivali’nin finali, dünyaca ünlü Romanyalı Star Otilia’nın muhteşem konseri ile gerçekleşti. Konser öncesi Denizli’de alış veriş yapan ünlü sanatçı, bir klibini Buldan İlçesi’nde çekeceğini söyledi.


22. Buldan-Yenicekent Tripolis, Sultaniye Çekirdeksiz Üzüm Festivali nedeniyle Buldan’ın Yenicekent mahallesinde sahneye çıkan Romen popçu Otilia hem sesi, hem de sempatik tavırları ile izleyenlerin kalbini kazandı. 2014 yılında seslendirdiği Bilionera isimli parça ile 123 milyonun üstünde tıklanan, Youtube’da 5 milyonun üstünde izleyiciye ulaşan Otilia, bir gün önce seyirciye seslenen hemşehrisi Alexsandra Stan’ın ardından yağmur nedeniyle bir gün ertelemeli sahne aldı. Buldan’ın Yenicekent mahallesi Cumhuriyet alanının dolduran binlerce izleyiciye şarkılarını söyleyen Otilia’ya dansçıları eşlik etti. 
 
Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Otilia, dünya listelerinde hit olan ünlü parçası Bilionera ve diğer yabancı parçaların yanında Türkçe parçalar da seslendirdi. Özellikle Serdar Ortaç’ın klipinde eşlik ettiği Balım isimli parçayı düzgün bir Türkçe ile iki sefer söyledi. Konser sonunda Efeoğlu Tekstil tarafından Otilia’nın resminin işlendiği Buldan’da dokunmuş peştamal hediye edildi. Ayrıca Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay, Otilia’ya, Belediye El sanatları ve Kültür Merkezi’nde dokunmuş, Romanya bayrağının renklerini taşıyan ipekli şal ve bir sepet çekirdeksiz üzüm hediye etti. Konser sonunda hayranlarının aşırı ilgisi nedeniyle yaşanan izdihamda zor anlar yaşayan Otilia, aracına özel güvenlik, zabıta ve 
jandarmanın koruma çemberi arasında güçlükle ulaşabildi. 
 
Konser öncesi Denizli’ye gelen ve Ada Çorap’ta alışveriş yapan ünlü sanatçı bir klibini Denizli’nin Buldan İlçesi’nde çekeceğini belirtti. Buldan İlçesi’nin tarihi yapısına ve doğallığına hayran kaldığını belirten Otilia, ekibiyle ilçeyi gezdiklerini ve klip için güzel mekanların olduğunu ifade etti.  


22.08.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018