SERİNHİSARLI GENÇLER GRUP YÜKSELEN İLE COŞTU | Denizli Hizmet Gazetesi


SERİNHİSARLI GENÇLER GRUP YÜKSELEN İLE COŞTUSerinhisar’da 1.Gençlik, Kültür ve Sanat Festivalinde ilk kez sahne alan Grup Yükselen, sergiledikleri performansla Serinhisarlılara unutamayacakları bir gece yaşattı.


Serinhisar’da düzenlenen festivalin 2. gününde sahne alan Nevzat Karalp Anadolu Lisesi öğrencilerinden Aykut Yalçınkaya, Kaan Karamanlı, Mert Kaya, Şükrü Can Akyol, Oğuzhan Akköse’den oluşan Grup Yükselen, ilk kez sahne aldıkları Serinhisar 1.Gençlik, Kültür ve Sanat Festivali’nde sergiledikleri performansla gençlerden tam not aldı. 
 
Damla Organizasyon sahibi Osman Tan Ünlü’nün büyük destek verdiği Serinhisar 1. Gençlik, Kültür ve Sanat Festivali Kortej yürüyüşü ve fotoğraf sergisinin açılışı ile başladı. Konuşmaların ardından, Meslek Yüksek Okulu yapımına büyük katkı sağlayan Çevriye Esen’e katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi. Festivalin ilk gününde sahne alan Ankaralı sanatçı Hüseyin Kağıt hayranları ile buluştu. Hüseyin Kağıt hayranları adeta Serinhisar’a akın ederek hem seslendirdiği parçalarına eşlik etti hem de sahne sonrasında fotoğraf çektirmek için büyük izdihama yol açtı. Festivalin ikinci günü sahte alan Nevzat Karalp Anadolu Lisesi öğrencilerinden Aykut Yalçınkaya, Kaan Karamanlı, Mert Kaya, Şükrü Can Akyol, Oğuzhan Akköse’den oluşan Grup Yükselen, seslendirdikleri birbirinden güzel eserler ile Serinhisarlı gençlere unutulmaz bir gece yaşattı.  
 
 


22.08.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018