ERDOĞAN’DAN TEŞKİLATA ÇALIŞIN TALİMATI | Denizli Hizmet Gazetesi


ERDOĞAN’DAN TEŞKİLATA ÇALIŞIN TALİMATIEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin kızının düğünü için Denizli’ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ziya Tıkıroğlu Açık Hava Tiyatrosu’nda düzenlenen Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı ve burada teşkilatlara seslendi. Erdoğan, 2019 seçimleri için teşkilata çalışma talimata verdi.


AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan teşkilatlara seslendi ve 2019 seçimleri için çalışmaların başlamasını istedi. 
 
‘KİMSE RAHATSIZ OLMASIN’ 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasında değişim ihtiyacından bahsederek, “Değişime ihtiyacımız var. Bunun nedeni başarısızlıktan değildir, yeni şartlara hazırlama zorluluğundan kaynaklanıyor. Kimse rahatsız olmasın. Reforma kendimizden başlamalıyız. Belde seçimlerin atamalarını bitirdik şimdi ilçelere başlıyoruz. Ardından illere başlayacağız. Güçlü daha güçlü bir AK parti. Bunu başaracağız. Tüm arkadaşlarımla bu sürece katkı sağlamalarını bekliyorum. Yani kimse ben ne yaptım, niçin alınıyoruz gibi bir yaklaşım içinde olmasınlar. Türkiye’nin tüm ilçelerinde, illerinde yaşayan milletimizin geleceğini, düşünen, dava bilinci sahibi herkesi AK Parti saflarında siyaset yapmaya, sorumluluk üstlenmeye devam ediyorum” dedi.  
 
‘BİZİM BİR DAVAMIZ VAR’ 
Denizli teşkilatlarına AK Parti’nin nasıl kurulduğunu ve nasıl bir yol izlendiğini anlatan Erdoğan, “AK Parti alışılmış bir parti değildir. Partilerden bir parti hiç değildir. AK Parti’nin bir davası vardır. Kurarken adalettir kalkınma dedik ve partinizin adını adalet kalkınma olarak böyle koyduk. Bunları yaparken bu kardeşiniz cezaevinden çıktıktan hemen sonra 42 bin kişi üzerinde kamuoyu araştırması yaptı. 81 vilayetin tamamında kamuoyu araştırması yaptık. 42 bin denek üzerinde böyle bir kamuoyu araştırması yaptık. Bu cevapları masaya yatırdık. Değerlendirmelerini yaptık. Onlardan sonra adalet ve kalkınma kararlılığını aldık” dedi.  
 
‘SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLAMA TALİMATI’  
Denizli AK Parti’nin ana kademesine seslenen ve 2019 seçimlerine başlama talimatı veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Ana kademe rican seçimler kapıya dayandığı zaman şimdiden çalışmalarımıza başlamaya varmıyız Dolaşacağız bildiklerimizi bilmeyenlere anlatacağız. Denizli bu defa sandıkları farklı şekilde patlatacak. Denizli’ye vefa için teşekkür ediyorum” dedi.  


19.08.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018