‘SERİNHİSAR’IN GELECEĞİNİ PLANLIYORUZ’ | Denizli Hizmet Gazetesi


‘SERİNHİSAR’IN GELECEĞİNİ PLANLIYORUZ’AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Gençlik Kültür ve Sanat festivali için geldiği Serinhisar ilçesinde hemşerilerine müjdeler verdi. Şahin Tin; “Serinhisar ilçemizi, yaptığımız hizmetler ve yatırımlarla kuşatıyoruz, ilçemizin geleceğini planlıyoruz” dedi.


AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Serinhisar ilçesinde düzenlenen Gençlik Kültür ve Sanat festivaline katıldı. Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci, Serinhisar Belediye Başkanı Mehmet Kobaş, İlçe Kaymakamı Hakan Alkan, sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda vatandaşın katıldığı festivalde konuşan Milletvekili Şahin Tin, ilçeye yapılan hizmetlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Milletvekili Şahin Tin; “Serinhisar da hemşerilerimiz bugün örnek bir organizasyona imza atıyor. Serinhisar tarihi geçmişi olan köklü bir ilçemiz. Yıllar boyu bardağıyla, toprak sanatıyla, halatıyla, nakliyecileriyle, tarımı ve hayvancılığıyla bilinen ilçemiz bugün çok daha farklı bir noktaya geldi. Bugün Serinhisar ilçemiz leblebinin başkenti oldu. Yine bunun yanı sıra Yatağan’da üretilen palalar ve bıçaklar bir dünya markası haline geldi. İlçemizi daha çok tanıtacağız, yaptığımız faaliyetlerle daha çok geniş kitleye ulaşacağız, bunu hep birlikte başaracağız. Bunun için bu birlikteliğimizi daha da güçlendireceğiz. Bizler yapılan bu çalışmalarda her zaman halkımızla birlikte olacağız, bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi. 
 
‘VERDİĞİMİZ HER SÖZÜMÜZÜ TUTTUK’ 
Konuşmasında Serinhisar’ın geleceğini planladıklarını söyleyen Milletvekili Şahin Tin; “Verdiğimiz her sözü yerine getiriyoruz. İlçemizin geleceğini planlayarak yatırımlar yapıyoruz. Özellikle son dönemde Serinhisar ilçemizde çok önemli projeleri hayata geçirdik. İlçe emniyet binamızı tamamladık. PTT hizmet binası inşaatını bitirdik ve hizmet vermeye başladı. Hükümet konağı ve belediye binası yapımında sona doğru yaklaştık. İlçemizin her bir noktası şantiye alanı, hızla yeni yatırımlarımız yükseliyor. Hayırseverimiz Cevriye Esen Hanım tarafından inşaatına başlanan Meslek yüksekokulunun yapımının yüzde 60’ı tamamlandı. Geri kalan yüzde 40’lık bölümünün tamamlanması için de Pamukkale Üniversitesi Rektörümüz ile de görüştük devletimizin imkânlarıyla süratle tamamlamayı hedeflemekteyiz” dedi.  
 
‘YENİ YATIRIMLAR YOLDA’ 
Konuşmasında Serinhisar’a yeni yatırımların planlandığını ve kısa bir süre içinde çalışmaların başlayacağını söyleyen Milletvekili Şahin Tin; “Anadolu Lisesi yapımı başta olmak üzere kapalı spor salonu inşaatlarının temelini nasip olursa bu sene içinde atacağız. Yine Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’dan aldığımız sözün gereği olarak kapalı yüzme havuzu inşaatının temelini de en kısa sürede atacağız” dedi 


19.08.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018