AK PARTİ’DE KONGRE SÜRECİ BAŞLIYOR | Denizli Hizmet Gazetesi


AK PARTİ’DE KONGRE SÜRECİ BAŞLIYORAK Parti İl Başkanı Necip Filiz düzenlediği basın toplantısıyla Denizli’de kongre süreçlerinin 26 Ağustos tarihinden itibaren başlayacağını belirtti. Filiz, kendisinin aday olup olmayacağı konusunda ise açıklamada bulunmadı.


AK Parti İl Başkanı Necip Filiz partisinde düzenlediği toplantıyla kongre süreçlerini değerlendirdi ve Denizli’de AK Parti’nin kongre sürecinin 26 Ağustos tarihinden itibaren başlayacağını belirtti. AK Parti İl Başkanlığı binasında düzenlenen basın toplantısına İl Başkanı Necip Filiz, parti yöneticileri, ilçe başkanları ve basın mensupları katıldı.  
 
Denizli’de kongre süreçlerinin 26 Ağustos tarihinden itibaren başlayacağını belirten Filiz, “Denizli’de AK Partide kongre süreçleri 26 Ağustos tarihinde başlayacak. İlk kongremiz Acıpayam ve Çameli İlçelerinde yapılacak. Bunun ardından 9 Eylül’de Honaz, 10 Eylül’de Kale, 16 Eylül’de Serinhisar ve Tavas, 17 Eylül’de Babadağ ve Çivril teşkilatlarımızın kongreleri yapılacak. Diğer ilçelerimizin tarihlerini de kısa sürede belirleyeceğiz” dedi.  
 
Kendisinin adaylığı konusunda da açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, “Bunu söylemek için çok erken olduğunu düşünüyorum. Günü geldiğinde aday olup olmayacağımız konusunda kararımızı vereceğiz. Ama şunu söylemek isterim ki büyük bir heyecan içerisindeyiz” dedi.  


19.08.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018