ŞEFLİKTEN YAPIMCILIĞA | Denizli Hizmet Gazetesi


ŞEFLİKTEN YAPIMCILIĞADenizli’de yıllardır restoran sektöründe hizmet veren Ayhan Ulam büyük bir hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor. Kebap Dükkanı Restaurantın iş vereni ve şef Ayhan Ulam yıllardır hayalini kurduğu sinema aşkını ünlü oyuncularla hayata geçirdi.


 
Denizli’de çekilen ilk psikolojik gerilim filmi olan Semur Şeytanın Kabilesi filmi 18 Ağustos Cuma günü vizyona giriyor. Filmin yapımcısı Ayhan Ulam Denizli’de ilk kez psikolojik gerilim filminin çekildiğini ve vizyona gireceğini belirtti.  
 
SEMUR ŞEYTANIN KABİLESİ BUGÜN SİNEMALARDA 
Tüm zorluklara rağmen filmi tamamladıklarını belirten yapımcı Ayhan Ulam Denizli Sarayköy’de, Forum Çamlık’ta, teleferikte ve Çınar’da çekilen filmi izleyicilerin beğenisine sunduklarını ifade etti. Denizli tanıtımına da büyük katkı sağlayacağını belirten yapımcı Ulam “Denizli’de çekilen ilk psikolojik gerilim filmi. 18 Ağustos Cuma günü Denizli’de tüm sinema salonlarında ve Tüm Türkiye’de aynı anda sinema salonlarında izlenebilecek. Ekibimizle birlikte 6 aydır yoğun bir emek verdiğimiz projemizin artık sonuna geldik. 6 ayın öncesi de var. Denizli’de vatandaşlarımızın bizleri ilgi ile takip ettiğini biliyoruz. Denizli’nin ilk filmi olan Semur’u Denizlimizin ve Tüm Türkiye’nin beğenisine sunduk. Özellikle Denizlili sinemaseverlerden filmimize destek bekliyoruz, bu filmimize sahip çıkmalarını bekliyoruz. 90 salonda sinema severler ile buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Semur’un çok ciddi bir başarı grafiğine ulaşacağını düşünüyoruz. Bu filmimizden sonra yeni projelerle yine Denizlimizde güzel projelere imzalar atacağız.” dedi.  
Semur Şeytanın Kabilesi filminin Denizli’nin tanıtımında çok önemli katkılar sağlayacağını belirten Ulam “Filmimizde, Denizli’nin kaplıcalarını, dünyanın 8. harikası Pamukkale’den güzel sahnelerimiz var. Teleferikte yaptığımız çekimlerde Denizli’nin kuş bakışı bir gece görünüşünü izleyecilere sunacağız. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Filmden iyi bir gişe bekliyoruz. Denizli halkından iyi bir desteğe ihtiyacımız var. Denizli halkı destek verirse bize moral olacak ve yeni projelere imza atmamızda bize enerji verecek.” Dedi 
Yapımcılığını Ayhan Ulam´ın üstlendiği filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Gökhan Aksu üstleniyor. Filmin kadrosunda; ´İpek Erdem, Balamir Emren, Yakup Yavru, Gökçe Nergiz Odzak, Tekin Temel, Batuhan Yar, Musa Yılmaz, Murat Ercanlı, Aydan Çakır´ gibi birçok ünlü ismin yer aldığı belirtildi.  
 
 
 
 


17.08.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018