SARUHAN KAPALI PAZAR YERİ HİZMETE AÇILDI | Denizli Hizmet Gazetesi


SARUHAN KAPALI PAZAR YERİ HİZMETE AÇILDIMerkezefendi Belediyesi tarafından Saruhan Mahallesi’ne kazandırılan kapalı pazaryeri hizmete açıldı. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu “Açılışını gerçekleştirdiğimiz Saruhan Kapalı Pazaryeri Merkezefendililere hayırlı olsun” dedi.


Merkezefendi Belediyesi,vatandaşların daha güvenli ve sağlıklı bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için ilçeye açık ve kapalı pazaryerleri kazandırmaya devam ediyor. Bu çerçevede yapımı tamamlanan Saruhan Kapalı Pazaryeri’nin açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü,Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Kılıç, Yusuf Görgüç ve Ayhan Mazıoğlu, Saruhan Mahalle Muhtarı Şerafettin Dukan, belediye meclis üyeleri ile birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Açılışta mevlidi şerif okundu. Vatandaşlara yemek ikram edildi. 
 
“SİZLERİN EMRİNDEYİZ” 
Saruhan Kapalı Pazaryeri açılışında konuşan Başkan Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak hiçbir ayrım yapmaksızın, ilçemiz sınırları içeresindeki 50 mahalleye gece gündüz hizmet etmek üzere bütün personel arkadaşlarımızla birlikte sizlerin emrindeyiz. 50 mahallemizden birisi, en güzel mahallelerimizden birisi olan Saruhan’dayız bugün. Saruhan Mahallemizde şu an içerisinde faaliyet yapmakta olduğumuz çok amaçlı kapalı pazaryerimizin açılışı için toplanmış bulunuyoruz. Her şeyden önce emeği geçen Fen İşleri Müdürlüğümüze, Park Bahçeler Müdürlüğümüze, başkan yardımcılarımıza ve bütün ekip arkadaşlarımıza, personelimize çok çok teşekkür ediyorum” dedi. 
 
“SARUHAN MAHALLEMİZE ÇOK YAKIŞTI” 
Açılışı yapılan pazaryeri hakkında da bilgiler veren Başkan Subaşıoğlu, “Şu an içerisinde bulunduğumuz bu tesis yaklaşık kapalı alan olarak 500 metrekareden oluşuyor. Yan tarafındaki açık alan düzenlemesi ile birlikte toplam kapalı ve açık alan olmak üzere 1000 metrekarelik bir alandan oluşuyor. Merkezefendi Belediyesi olarak bu tesisin bu hale getirilmesi ile ilgili şuana kadar 150 bin TL’lik yatırım yapmış bulunuyoruz. Saruhan Mahallemiz için bu güzel tesisimizle birlikte bugüne kadar birçok hizmete imza attık. Bu tesisimiz hayırlı olsun diyorum. Saruhan Mahallemize çok yakıştı. Hepinize çok teşekkür ediyorum.” dedi.  
 


14.08.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018