AK PARTİ’NİN KURMAYLARINI BULUŞTURAN DÜĞÜN | Denizli Hizmet Gazetesi


AK PARTİ’NİN KURMAYLARINI BULUŞTURAN DÜĞÜNHonaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’nun kızı Makbule Devecioğlu hafta sonu düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle hayatını Cemile-Önder Utku çiftinin oğlu Onur Utku ile birleştirdi. Düğüne Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’de katıldı.


Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’nun kızı Makbule Devecioğlu hafta sonu düzenlenen görkemli bir düğün töreni ile hayatını Onur Utku ile birleştirdi. Deda Düğün Salonlarında düzenlenen düğün törenine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Hasan Karahan, AK Parti Milletvekilleri Şahin Tin, Sema Ramazanoğlu, Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ekonomi Bakanı Danışmanı Mehmet Yüksel, AK Parti Denizli eski milletvekili Osman Nuri Filiz, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilçe belediye başkanları, AK Partililer ve çok sayıda davetli katıldı.  
 
Düğün törenine gelen davetlileri genç çiftin anne ve babaları kapıda karşıladı. Düğün töreninde genç çiftin nikahlarını ise Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci kıydı. Genç çiftte bir ömür boyu mutlular dileyen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, genç çiftin evlilik cüzdanını Mekbule Devecioğlu’na verdi.  


12.08.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018