SARUHAN PAZARYERİNE KAVUŞUYOR | Denizli Hizmet Gazetesi


SARUHAN PAZARYERİNE KAVUŞUYORMerkezefendi Belediyesi tarafından Saruhan Mahallesi’ne kazandırılan kapalı pazaryerinin açılışı Pazar günü saat 16.00’da gerçekleştirilecek. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendilileri açılışa davet etti.


Merkezefendi Belediyesi, vatandaşların yaz ve kış aylarında pazaryerlerinde daha rahat ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmesi adına ilçeye hem kapalı hem de açık pazaryerleri kazandırmaya devam ediyor. Bu çerçevede mahallelere kazandırılan kapalı pazaryerlerinden biri de Saruhan Mahallesi’nde yükseldi. Yapımı tamamlanan Merkezefendi Belediyesi Saruhan Kapalı Pazaryeri’nin açılışı gerçekleştiriliyor.  
 
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pazar günü saat 16.00’daki açılışa davet etti. Başkan Subaşıoğlu, “İlçemizdeki mahallelerimize kapalı ve açık pazaryerleri kazandırmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımız yaz, kış rahatça alışverişlerini yapabiliyor. Bu anlamda Saruhan Mahallemizde de kapalı Pazar yerimizi tamamladık ve açılışa hazırladık. Pazar günü tüm hemşerilerimizi açılışa bekliyoruz” dedi.  
 


11.08.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018