ZEYBEKCİ’NİN SÖZLERİNE SARI’DAN DESTEK | Denizli Hizmet Gazetesi


ZEYBEKCİ’NİN SÖZLERİNE SARI’DAN DESTEKKurban Bayramı tatiliyle ilgili ‘Tatilden çok çalışmaya ihtiyacımız var’ diyen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye, Makine Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Mehmet Sarı’dan destek geldi. Sarı yaptığı açıklama ile ‘Eşekten düşünen halinden eşekten düşen anlar” dedi ve büyük bir Türkiye için çok çalışıp, üretmek gerektiğini ifade etti.


Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin Kurban Bayramı tatiliyle ilgili yaptığı açıklamaya Makine Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Mehmet Sarı’dan destek geldi. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci yaptığı açıklama ile tatil yerine çok çalışmamız gerektiğini belirterek, turizm içinden tatilin olumlu olduğunu ama ihracat için çalışılması gerektiğini ifade etmişti.  
 
Zeybekci’nin tatil ile ilgili açıklamalarının ardından Makine Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Mehmet Sarı’da bir açıklama yaptı ve güçlü bir ülke için çalışılması gerektiğini belirtti. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin sözlerinin arkasında olduklarını ve desteklediklerini belirten Sarı, “Bir ülke düşünün ki, yılda 120-130 gün tatil yapan, bulduğu her fırsatta uzun tatil planları yapılan ardından neden büyük bir ülke değiliz diye sızlanan, teknik personel sorunu yaşayan, haftalık 45 saat çalışma süresine uyum sağlamaya çalışan ... Eşekten düşenin halini eşekten düşen anlar misali, Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci bize bir ülke düşündürdü ki, üretmekten başka kurtuluş yolu olmayan, teknolojiyi, gelişmeyi çalışmaktan geçtiğini bir kez daha vurguladı. Tembelleştirilmeye çalışılan büyük Türk milleti, özüne dönüp ekmeğine, alın terine sahip çıkmalıdır. Bu vesileyle bizlere damarlarımızdaki asil kanı hatırlatan, tek kurtuluş yolumuzun çalışmak ve üretmek olduğunu dile getiren içimizden biri ağabeyimiz, Nihat Zeybekci bakanımıza teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.  


11.08.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018