İLBADE’DE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI BAŞLADI | Denizli Hizmet Gazetesi


İLBADE’DE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI BAŞLADIMerkezefendi Belediyesi, alt yapı çalışmaları tamamlanan İlbade Mahallesi’nde üst yapı çalışmalarına başladı. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ilk kazmanın vurulduğu sokaklarda incelemelerde bulundu. Başkan Subaşıoğlu, “İlbade Mahallemizi A’dan Z’ye yeniliyoruz. İnşallah bu MahallemizleMerkezefendimizdaha da güzel olacak” dedi.


Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Merkezefendi Belediyesi arasında imzalanan protokol çerçevesinde üst yapı çalışmaları sürüyor. Bu kapsamda İlbade Mahallesi’nde de üst yapı çalışmalarına başlandı. Merkezefendi Belediyesi tarafından 254, 254/1, 231/1, 233, 235/1 numaralı sokaklarda çalışma yapılıyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ilk kazmanın vurulduğu sokaklarda inceleme yaparak, çalışmalar hakkında bilgi aldı.  
 
“İLBADE MAHALLEMİZ VE MERKEZEFENDİMİZ DAHA GÜZEL OLACAK” 
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, yapılan çalışmalarla birlikte Merkezefendi ilçesinin daha da güzel olacağını söyledi. Başkan Subaşıoğlu, “Denizli Büyükşehir Belediyemize bağlı kuruluş olan DESKİ tarafından 4 mahallemizde yapılan alt yapı çalışmaları tamamlandı. Bunlardan bir tanesi de İlbade Mahallemizdi. Merkezefendi Belediyesi olarak Büyükşehir Belediyesi ile yapmış olduğumuz işbirliği çerçevesinde burada üst yapıyı sıfırdan başlatmış bulunuyoruz. Bugün bu işin besmelesini çekip startını veriyoruz. İlbade ’deki mezarlığın hemen üst sokağında ilk kazmayı vuruyoruz. İnşallah en kısa zamanda, geçtiğimiz dönemde Sırakapılar Mahallesi’nde ve Değirmenönü Mahallesi’nde üst yapıyı hangi kalitede yaptıysak, aynı kaliteyi İlbade Mahallesi’ nde de uygulayarak üst yapı çalışmalarını tamamlayacağız. Buranın da üst yapı çalışmaları için bütün kaynaklarımız hazır. En geç Ocak, Şubat ayları içerisinde İlbade Mahallemizin tamamının üst yapısı bitirilmiş olacak. Bütün mahalleyi A’dan Z’ye yeniliyoruz. Mahallemizdeki kapalı pazar yeri ve Aile Sağlık Merkezi’nin fiziken açılışını yaptık ancak resmi açılışını yapmadık. İnşallah bu mahallemiz ve Merkezefendimizdaha güzel olacak. Hayırlı olsun diyorum” ifadelerine yer verdi.  
İlbade Mahallesi Muhtarı Mehmet İldam ise, “İlbade Mahallesi olarak hizmetlerimizi alıyoruz. Mahallemize Merkezefendi Belediyemizce kapalı pazaryeri ve sağlık merkezi yapıldı. Alt yapımız da tamamlandı. Allah’ın izniyle üst yapı çalışmaları da başlamış bulunuyor. İnşallah mahallemiz daha da güzel olacak. İlbade Mahallemize hayırlı uğurlu olsun” dedi. 


11.08.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018