ZEYBEKCİ İLE HEP DAHA GÜÇLÜYÜZ | Denizli Hizmet Gazetesi


ZEYBEKCİ İLE HEP DAHA GÜÇLÜYÜZEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin yeni kabinede yeniden Ekonomi Bakanı olarak görev yapması, Denizli iş dünyası tarafından olumlu karşılandı.


DENİZLİ TİCARET ODASI  
Denizli Sanayici Tüccar ve İşadamları Platformu Dönem Sözcüsü ve Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin, yeni kabinede de görevine devam etmesinin ülke ve Denizli adına şans olduğunu açıkladı. Erdoğan, “Zeybekci ile Denizli hep güçlü olmuştur, olmaya devam edecektir” dedi. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, yeni Bakanlar Kurulu’nda da görevine devam edecek. Denizli Sanayici Tüccar ve İşadamları Platformu Dönem Sözcüsü ve Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Bakan Zeybekci’nin kabinedeki varlığının hem Denizli, hem de ülke ekonomisi adına büyük bir kazanım olduğunu ifade etti. 
Erdoğan açıklamasında şu görüşlere yer verdi:“Bir süredir gündemde olan kabine revizyonu yapıldı ve beklediğimiz gibi Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci, görevine devam ediyor. Başarılarını hayranlıkla takip ettiğimiz Sayın Zeybekci’nin, Başbakanımız ve Cumhurbaşkanımızın da takdirini kazanarak ekonomi yönetiminin kritik noktasındaki görevinde kalması, Denizli ve iş dünyası için gurur vesilesidir. Sayın Bakanımızın bundan sonra da Denizli’mize ve ülkemize hizmetlerinin artarak devam edeceğine inancımız tamdır. Sayın Zeybekci ile Denizli’miz, güçlü olmayı sürdürecektir.” 
 
DENİZLİ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ 
Denizli İhracatçılar Birliği ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili Süleyman Kocasert, “Bugün açıklanan yeni kabinede, Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci’nin görevine devam edeceğini büyük bir memnuniyet ile öğrenmiş bulunmaktayız. İhracatçı kimliği ile içimizden gelen bir olan Sayın ZEYBEKCİ’nin ekonomi bakanlığı en başından beri söylediğimiz gibi, ülkemiz için gerçekten büyük bir şans. Çalışkanlığı ile bugüne kadar Türkiye’ye sunduğu hizmetlerin ve katkıların bundan sonra da artarak devam edeceğinden hiçbir şüphemiz yok. Bizler de hem Denizli olarak, hem de ihracatçılar olarak her zaman katkı sunmaya hazırız. Yeni Kabinede Ekonomi Bakanlığını sürdürecek olmasının başta kendisi olmak üzere ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını yürekten diliyoruz. Bununla birlikte iş dünyası olarak, kabine revizyonunun ardından Sayın Zeybekci’nin yanında, ekonomi ile ilgili diğer Sayın Bakanlarımızın da görevlerine devam edecek olmasından dolayı da son derece memnuniyet duyduğumuzu ifade etmek isterim. Umuyorum ki, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, hükümetimizin ekonomiye verdiği özen ve önem sürecek ve üretilecek politikalar ülkemiz ihracatının önünü açmaya devam edecektir” 
 
DENİZLİ TİCARET BORSASI 
Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili Sayın Nihat Zeybekci’nin yeni kabinede de yer almasını değerlendirdi. Tefenlili “Sayın Zeybekci’nin Ekonomi Bakanlığı görevine devam etmesi ilimiz ve ülkemiz adına gurur vericidir” dedi. Tefenlili, Zeybekci’nin yeni kabinede Ekonomi Bakanı olarak görevine devam etmesiyle ilgili mesajında şu ifadelere yer verdi:“Sayın Bakanımızın yeni kabinede de Ekonomi Bakanı olarak görev almasını sevinçle karşıladık. Bakanımız görevini başarı ile yerine getirmektedir. Ülkemizin ekonomik anlamda kalkınması için gece gündüz çalıştığına birçok kez tanık oldum. Görevine devam etmesi ülkemiz için doğru bir karar olmuştur. Sayın Bakanımızı tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyorum” 
 
DENİZLİ SANAYİ ODASI  
Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci de yaptığı değerlendirmede, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’inin yeni dönemde kazandığı tecrübelerle daha başarılı işlere imza atacağına vurgu yaptı. Keçeci, “Nihat Zeybekci’nin başarılı olduğu ekonomi bakanlığında görevinin devam ediyor olması bize mutluluk veriyor. Dolayısıyla gelecek ile ilgili projelerinde Türkiye için gerçekten özellikle ihracat dalında önemli rakamlara ulaşmada Nihat Zeybekci’nin hedefleri doğru seyrediyor. Dolayısıyla tecrübe kazanmış bakanımızın daha da başarılı olacağına ülkemize faydalı olacağına inancımız sonsuzdur” diye konuştu. 


19.07.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018