SANCAR, SUSKUNLUĞUNU BOZDU | Denizli Hizmet Gazetesi


SANCAR, SUSKUNLUĞUNU BOZDUDenizli Büyükşehir Belediyesi’nin Bekilli Belediye Meclis üyesi CHP’li Bekir Çapar’ın ihraç edilmesi olayı ile ilgili olarak CHP İl Başkanı Teoman Sancar, suskunluğunu bozarak iddialara yanıt verdi. Sancar, açıklamasında hem Çapar’a hem de Başkan Zolan’a tepki gösterdi.


CHP’li Bekir Çapar’ın partiden ihraç edilmesi olayı ile ilgili olarak basın açıklaması yapan ve Çapar’ın beyanlarının gerçeği yansıtmadığını belirten CHP İl Başkanı Temon Sancar, “Partimizin Bekilli Belediye Meclis Üyeliği ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği görevlerinde bulunmuş ve 13 Ocak 2017 tarihinde Cumhuriyet Halk Partisi Yüksek Disiplin Kurulu tarafından Partiden ihraç edilmiş Sayın Bekir Çapar’ın birkaç gündür kamuoyunda paylaştığı “Osman Zolan’ı övdüğüm için ihraç edildim” beyanları gerçeği yansıtmamaktadır. Buradan son kez Sayın Çapar’ı uyarıyor ve kendisini Belediye Meclis Üyesi Adayı göstererek bugün Bekilli İlçesinde ve Büyükşehir Belediyesinde Meclis Üyesi olmanı sağlayan Parti Cumhuriyet Halk Partisidir. Bugün çıkıp da şahsi şovlarını Cumhuriyet Halk Partisi üzerinden yapmaya kalkma, lütfen geçmişte üyesi olduğun Partiye saygını koru, kimlere hangi amaçla övgü yağdırıyorsan bizleri ilgilendirmez ama Cumhuriyet Halk Partisini basamak olarak kullanmaya çalışma” dedi.  
 
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın Çapar ve CHP üzerinden prim yapmaya çalıştığını belirten Sancar, “Sayın Zolan sizi geçenlerde de uyarmıştık ama Sizde sayın Çapar gibi Cumhuriyet Halk Partisi üzerinden kendinize prim çıkarmaya çalışmayın. Kendi Partinizdeki istifalara cevap verecek yüreğiniz yokken, AKP içinde disipline verilen milletvekili adayları, belediye meclis üyeleri hakkında kesin ihraç istenmesinin sebeplerini Kamuoyuna açıklayamazken çıkıp da komşu evi karıştırmaya çalışma!” ifadelerini kullandı.  


19.07.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018