YILMAZ’A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ | Denizli Hizmet Gazetesi


YILMAZ’A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİDenizli Büyükşehir Belediyesi’nin Temmuz ayı birleşiminin ilk toplantısında doğum günü sürprizi yaşandı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve meclis üyeleri, AK Partili meclis üyesi Mehmet Ali Yılmaz’ın doğum gününü kutladı.


Ümit BİLGİÇ  
Denizli Büyükşehir Belediyesi Temmuz Ayı birleşiminin ilk toplantısı Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın başkanlığında yapıldı. Toplantıda Pamukkale Belediyesi Meclis üyesi Mehmet Ali Yılmaz’a doğum günü sürprizi yapıldı. 36 yaşına giren ve meclisin en genç meclis üyeleri arasında yer alan Yılmaz, masasında gördüğü pasta ile büyük sürpriz yaşadı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve meclis üyeleri tarafından hazırlanan pastayı ise Mehmet Ali Yılmaz kesti  
 
Kendisi için yapılan bu sürprizden dolayı Başkan Zolan ve meclis üyelerine teşekkür eden Mehmet Ali Yılmaz, bir yaş daha yaşlandığını hissettiğini belirtti. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile meclis üyeleri de Yılmaz’ın yeni yaşını kutladı.  


15.07.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018