‘DEMOKRASİ DESTANI YAZDIK’ | Denizli Hizmet Gazetesi


‘DEMOKRASİ DESTANI YAZDIK’Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) hain darbe girişiminin milletçe bastırılmasının 1. Yıldönümünde bir mesaj yayınlayan AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, 15 Temmuz’da Denizli halkının demokrasi destanı yazdığını ifade etti.


Darbe girişimine karşı ilk andan itibaren karşı çıkarak meydanları dolduran Denizli halkının demokrasi destanı yazdığını vurgulayan AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “15 Temmuz’da Ankara’ya ulaşacak yüzlerce komandonun gidişini engelleyen Denizli, bu uğurda verdiği mücadele ile vatan hainlerinin gerçekleştirmeyi planladığı kalkışmanın da kaderini değiştirdi. Denizlililer darbe kalkışmasına karşı evlerine kapanmayarak yollara düştü ve 550 komandoyu Ankara’ya götürecek kargo uçağının havaalanına inişini de engelledi. Komandoların Ankara’ya gidişini durdurarak darbenin çok daha kanlı olmasının önüne geçen Denizlililer adeta demokrasi destanı yazdı” dedi. 
 
Mesajında “ Tarih tekerrürden ibarettir derler; değildir! Tarihi iyi ve doğru bilecek olursak tarih tekerrür etmez diyen başkan Filiz; Bu sefer milletimizin iradesi vesayeti yendi. İlahi kudretin yardımıyla, fani hiçbir güç karşısında eğilmedi, şer odaklarına, teröre, terör işbirlikçilerine, hain FET֒ye karşı aziz milletimiz yüreğindeki iman ve vatan sevgisiyle destan yazdı. O karanlık geceyi ve o gün bu ülke için şehit ve gazi olan kahramanları ‘Unutmayacağız, unutturmayacağız’ O karanlık gecenin yıldönümünde bir kez daha bir araya geleceğiz, vatan hainlerine bir kez daha ‘Biz her zaman burada olacağız, bu kutsal ülkeyi asla hainlere teslim etmeyeceğiz’ diyeceğiz” dedi.  


14.07.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018