DEHA AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ | Denizli Hizmet Gazetesi


DEHA AİLESİNİN MUTLU GÜNÜDeha Tv Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Çelik’in oğlu Rifat Çelik, hafta sonu düzenlenen görkemli bir tören ile hayatını Başak Aygün ile birleştirdi. Genç çiftin nikâhını ise Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı.


Denizli medyasının yakından tanıdığı ve Deha Tv Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Çelik ile eşi Fatma Çelik’in oğulları Rifat Çelik, hafta sonu düzenlenen görkemli bir düğün töreni ile hayatını Serpil ve Necdet Aygün’ün biricik kızları Başak Aygün ile birleştirdi. Karahayıt’ta bulunan Lycus River Otel’de düzenlenen düğün törenine Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Daire Başkanı Ömer Özer, Deha Tv Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Çelik ile eşi Canan Çelik, Çelik ailesi, Aygün ailesiyle çok sayıda davetli katıldı. 
Otele davetlilerin alkışı ve havai fişek gösterileriyle giren genç çiftin nikâhlarını ise Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı. Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Zolan, evlilik kurumunun önemine vurgu yaptı. Başkan Zolan’ın konuşmasının ardından Rifat ve Başak çifti bir ömür boyu birlikte yaşamak için davetliler huzurunda ‘Evet’ dedi.  
Nikah törenini ardından davetliler gece geç saatlere kadar eğlendi. Gecenin ilk dansını ise genç çift yaptı. Hizmet Gazetesi olarak bizlerde genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.  


10.07.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018