MHP’LİLERİ BULUŞTURAN DÜĞÜN | Denizli Hizmet Gazetesi


MHP’LİLERİ BULUŞTURAN DÜĞÜNDenizli’de siyasetçi kimliği ile tanınan MHP’li Öztürk Taştan hafta sonu düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile hayıtını Özge Özdemir ile birleştirdi. Pamukkale Naturalpark’ta düğün töreni ise iş ve siyaset dünyasını bir araya getirdi.


Denizli’nin hayırsever kişiliği ve siyasi kimliği ile tanınan MHP’li Öztürk Taştan, Özge Özdemir ile dün Naturalpark’da düzenlenen muhteşem nikah töreni ile dünya evine girdi.  
Özge Özdemir ile Öztürk Taştan’ın Nikâh töreninde, Özdemir ve Taştan’ın aile dostlarının yanısıra, HSK üyesi Denizlili Alp Arslan, RTÜK Üyesi Arif Fırtına ile birlikte çok sayıda iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri bir araya geldi. Öztürk Taştan ile nikah masasına oturan Öztürk Taştan’ın bu özel gününe, 21. Dönem Milletvekili Ali Keskin, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, DTO Başkanı Uğur Erdoğan ile birlikte 5 kişi şahitlik etti. Çiftin nikahını ise Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu kıydı. Eğlencenin doyasıya yaşandığı düğün, katılımcılar bakımından da uzun süre unutulmayacak. Tiyatral gösterilerin de yaşandığı düğünde, MHP’liler “Ölürüm Türkiyem” şarkısıyla coştular.  


10.07.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018