ANADOLU ET MANGAL EVİ AÇILDI | Denizli Hizmet Gazetesi


ANADOLU ET MANGAL EVİ AÇILDIAnadolu’nun lezzetlerini bir araya getiren Anadolu Et Mangal Evi, düzenlenen tören ile hizmete açıldı.


Binnur OLCAYTÜRKAN 
Denizli halkına farklı lezzetler ve tatlar sunmak için yola çıkan Anadolu Et Mangal Evi, Anadolunun farklı tatlarını Denizliler için bir araya getirdi. Servergazi Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlayan Anadolu Et Mangal Evi, düzenlenen görkemli bir tören ile açıldı. Açılış törenine AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Anadolu Et Mangal Evi Sahipleri Muzaffer Uzun, Savaş Bülbül ve İşletme Müdürü Akın Özyer ve çok sayıda davetli katıldı.  
 
Açılış töreninde konuşan AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli’de Anadolunun tüm lezzetlerini bir araya getiren Anadolu Et Mangal Evi yetkililerine işlerinde başarılar dileyerek, ekonominin önemli ayağının esnaflar olduğunu belirtti. CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’da iki girişimciyi açtıkları işyerinden dolayı tebrik ederek, Denizli’de bu tür işyerlerinin açılması hem istihdam hem de ekonomi açısından önemli olduğunu ifade etti.  
 
Anadolu Et Mangal Evi hakkında bilgi veren Anadolu Et Mangal Evi Sahipleri Muzaffer Uzun, Savaş Bülbül ve İşletme Müdürü Akın Özyer, tesislerinde Anadolunun farklı lezzetlerini bir araya getirdiklerini belirtti. Trabzon’nun balığı, Adana’nın kebabı, Van’ın meşhur kahvaltısını Denizli’de Anadolu Et Mangal Evi’nde bir araya getirdiklerini belirten Anadolu Et Mangal Evi Sahipleri Muzaffer Uzun, “Denizli’nin lezzet anlayışını değiştirmek için çıktığımız bu yolda ilk adımımızı Denizli’de atmış bulunmaktayız. Amacımız ismimizde olduğu gibi Anadolu’nun farklı lezzetlerini bir araya getirerek Denizli halkının damak tadına sunmak” dedi. 
 
Anadolu Et Mangal Evi’nin 7/24 hizmet vereceğini ve sabah kahvaltısından, gece çorbasına kadar birçok farklı lezzeti sunacaklarını belirten Uzun, “24 saat hizmet verecek olan tesisimiz sabah yöresel kahvaltı ile hizmetine başlayacak ve gece çorbasıyla da sürekli hizmet verecek. Diğer yandan Denizli’den aldığımızı Denizli’den paylaşmak amacıyla tüm ürünlerimizi Denizli’den temin ediyoruz. Ustalarımız farklı yörelerden geldi ve her yörenin farklı lezzetini müşterilerimize sunacak. Hedefimiz kısa sürede Denizli’de büyümek ve Anodulunun farklı illerine bu lezzeti sunmaktır” dedi.  
 
Konuşmaların ardından Anadolu Et Mangal Evi’nin açılışı gerçekleştirildi.  


07.07.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018