MERKEZSPOR’DAN BÜYÜK ATILIM | Denizli Hizmet Gazetesi


MERKEZSPOR’DAN BÜYÜK ATILIMDenizli Süper Amatör Lig takımlarından Merkezspor, yaz tatilinde öğrencilere ücretsiz futbol kursu veriyor. Çocukları okula gitmeye teşvik eden ve ailevi sorunlarını da çözmeyi amaçlayan kulübe büyük destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, zaman zaman çocuklarla bir araya gelerek çocuklarla sohbet ediyor.


Denizli Süper Amatör Lig takımlarından Merkezspor’da değişim devam ediyor. Kulüp Başkanlığını eski futbolculardan İbrahim Güler’in yaptığı takımda sistemli bir atılım planlanıyor. Karşıyaka, Akvadi ve Dokuzkavaklar mahallelerinde çocuklara ücretsiz olarak futbol kursu veren Merkezspor’un altyapısında birçok yetenekli futbolcunun olduğu belirtiliyor. 8-16 yaş arasında 200’e yakın öğrencinin kurs aldığı kulüp, birçok kategoride yarışmalara katılıyor. 
 
‘ÖNCELİĞİMİZ İYİ BİREYLER YETİŞTİRMEK’ 
İyi futbolcudan önce ‘iyi insan’ yetiştirmek için yola çıktıklarını kaydeden Merkezspor Başkanı İbrahim Güler, ‘’ Denizli’nin maddi durumu iyi olmayan bölgelerindeki çocuklara ulaşmaya çalışıyoruz. Önceliğimiz onların okullarına gitmelerini sağlamak. Bu çocuklarımızın ailevi ve kişisel sorunlarını çözerek yola koyulduk aslında. İyi bireyleri topluma kazandırdıktan sonra ise yetenekli gençlerimize futbolu öğretmeye çalışıyoruz. Her geçen gün de sayımız artıyor. Kulübümüze desteklerini esirgemeyen ve bu güzel projemizde de yanımızda olan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan´a teşekkür ediyorum´´ dedi. 


28.06.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018