TIKIROĞLU ŞİRKETLER GURUBU İFTAR GELENEGİNİ BOZMAD | Denizli Hizmet Gazetesi


TIKIROĞLU ŞİRKETLER GURUBU İFTAR GELENEGİNİ BOZMADTıkıroğlu Şirketler Gurubunun geleneksel hale getirdiği iftar yemeğinin 13.si şirket bahçesinde gerçekleştirildi


Yıllardır geleneksel hale getirdikleri iftar yemeklerini birlik ve beraberlik açısından önemsediklerini belirten Tıkıroğlu Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu başkanı Süleyman Tıkıroğlu; Şirket çalışanlarımız, müşterilerimiz, doğup büyüdüğümüz köylülerimiz ve eş dostlarımız ile mübarek Ramazan ayında düzenlediğimiz iftar yemeğinde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. “ diyerek iftar yemeğine katılanlara teşekkür etti.  
Görüşlerini aldığımız Tıkıroğlu Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erkan Tıkıroğlu da Ramazan ayı bir araya gelinmeye vesile olan özel günlerdir ve böyle yemek programları aramızdaki sevgi ve dostluğun artmasına vesile oluyor. Bugün personelimiz, köylülerimiz ve tüm sevenlerimizle e bir araya gelerek iftarı birlikte yapmamız, paylaşma duygusunu yaşamamız bizleri mutlu etti. ”dedi. 
Akşam saatlerinde yağan yağmura rağmen Şirket çalışanları ve Gürlek Mahallesi sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeği ne 2 binin üzerinde davetli katıldı. 


19.06.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018