SARAYKÖY’DE ŞİİR GECESİ | Denizli Hizmet Gazetesi


SARAYKÖY’DE ŞİİR GECESİSarayköy Anadolu Lisesi’nin düzenlediği şiir dinletisinde sadece öğretmen ve öğrenciler değil Sarayköy Kaymakamı Fatih Akkaya, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Akhan’da şiir söyleyerek etkinlikte yer aldı.


Sarayköy Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen “Bir Bahar Akşamı Şiir Dinletisi” Belediye Çok Amaçlı Salonu’nda gerçekleştirildi. Şiir dinletisine Sarayköy Kaymakamı Fatih Akkaya, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Bülent Akhan, Sarayköy Anadolu Lisesi Müdürü Musa Mert, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.  
 
Sahne dizaynından, seçilen müzik ve şiirlere kadar çok beğenilen etkinliğin ilk şiiri olan Bahar Şiiri’ni Sarayköy Anadolu Lisesi Müdürü Musa Mert söyledi. Ardından Nimet Nur Şinaz “Her Günüm Seninle”, Ali Kazık “Yaş Otuz Beş”, Hayriye Çelikkol “Özledim”, Mertcan Karadağ “Bilir Misin?”, Melike Sapan “Bir Adın Kalmalı”, Faruk Erdoğan “Çanakkale”, Tuğçe Yüksel “Yaşadıklarımdan Öğrendiğim Bir Şey Var”, Nuri Erim “Etme”, Süheyla Acar “Dünyanın Bütün Çiçekleri”, Meliha Şahin “Her Şey Sende Gizli”, Sena Dodurga “Teğmenim”, Zişan Kılıç “Sol Yanım” şiirlerini okudu. 
 
Etkinliğin sonunda ise öğretmenler ilçe protokolüne yer verdi. Sarayköy Kaymakamı Fatih Akkaya “Memleket İsterim”, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş “Davet”, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Akhan ise “Bayrak” isimli şiirleri okudu. Konuşmaların yapılmadığı açılışın ve kapanışın şiirlerle yapıldığı etkinlik seyirciler tarafından uzun süre ayakta alkışlandı. 


31.05.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018