ADLARI VAR KENDİLERİ YOK | Denizli Hizmet Gazetesi


ADLARI VAR KENDİLERİ YOK

Sezonu son haftalarında herhangi bir sıkıntı yaşamadan tamamlayan Denizlispor’da, transfer çalışmaları artık gündemin ilk maddesi haline geldi. 
Transfer yasağı olduğu için mevcut kadrodan mümkün olduğu kadar oyuncu takımda tutmak zorunda olan Yeşil siyahlıların bu çalışmalarında ne kadar başarılı olup olamayacağını zaman gösterecek. Denizlispor’un kadrosu dar diyoruz ancak görünmeyen o kadar oyuncusu var ki. Sezon başında 33-34 kişiyle idman yapan ve teknik heyetin dahi altından kalkamadığı bu oyuncu enflasyonuna rağmen hala kadronun dar olması çok ilginç. 
Denizlispor’un mevcut kadrosunda bulunan oyuncuların yanı sıra aşağıda isimleri yazılı oyuncular da bu takımın birer parçası. Sezon ortasında Denizli Futbol A Spor’a kiralık gönderilen bu oyunculardan ne kadar yararlanılacak acaba? Yetiştirip, yetiştirip ortada bırakılacaklarsa, bu oyunculara niye bu kadar emek veriliyor anlamak mümkün değil. 
Mevcut kadrodaki oyuncularla anlaşma sağlanması şart. Bunu herkes biliyor. Ancak bu oyunculardan bir kaçının A takıma kazandırılması gerekmiyor mu? Böyle bir durumda bile bu oyuncular Yeşil siyahlı forma giyme şansı bulamayacaksa; ne diye takımda tutuluyorlar? 
İşte o futbolcuların listesi: Alperen Yazıcı, Burak Yılmaz, Emre Sağlık, Erhan Güney, Hakan Can Durdu, Hüseyin Altıntaş, Hüseyin Atakan Üner, İsmail Dinçer, Kadir Kurt, Osman Kaya, Osman Keçelioğlu, Ramazan Tarık Ergut, Şefik Can Erel, Yavuz Kaygısız, Yunus Eke, Yüksel Çelik.  


23.05.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018