MİLYONLAR MI UÇUŞUYOR? | Denizli Hizmet Gazetesi


MİLYONLAR MI UÇUŞUYOR?Denizlispor için sezon bitti. Son maça ‘Düşecek mi, kalacak mı?’ korkusu yaşamadan girmeyi özlemişiz(!)


Denizlispor için sezon bitti. Son maça ‘Düşecek mi, kalacak mı?’ korkusu yaşamadan girmeyi özlemişiz(!) 
Yeni yönetimiyle yeni bir döneme giren Yeşil siyahlı ekipte gündemin ilk maddesi transfer görüşmeleri. Transfer yasağı olduğu için mevcut kadrodaki oyuncuları kadrosunda tutmak zorunda olan yönetimi zor günler bekliyor. Takımı erkenden ligde tutma başarısı gösteren oyuncuların, ilk görüşmede masada oturan yöneticileri terletmeye başladığı bilgisini alıyoruz. 
Dar kadroya rağmen oyuncuların gösterdiği performans çok önemliydi. Sezon başından beri formasını hiç vermeyen oyuncular vardı. Rekabetin üst düzeyde olmadığı bir takımda oyuncular ellerinden geleni yaptı.  
İşin bir de kulüp tarafı var. Kamp yapacak oyuncu kadrosuna dahi sahip olmayan bir kulüp, kısa sürede iyi toparlandı. Süleyman Urkay ve yönetimi bence kulübü iyi götürdü. Tabiri caizse kendi ayaklarına sıkmasalardı belki bugün yeni bir yönetime ihtiyaç kalmazdı. Yani Denizlispor Kulübü de oyunculara olan taahhütlerini mümkün olduğunca yerine getirmeye çalıştı. 
Kulağımıza gelen bilgilere göre bazı oyuncular 1 milyon TL ve üzerinde ücret talebinde bulunuyormuş. Denizlispor’u bu sezon sırtlayan bazı oyuncular daha sezon başında kendilerine belki de kulüp arıyordu. Yeşil siyah formayla bugünlere geldiklerini unutmamalılar.  
Transfer görüşmelerinde iki tarafın da birbirini iyi anlaması gerekiyor. ‘Nasıl olsa transfer yasağı var, mecburen istediğimi verecekler’ zihniyeti taşımak sporcu ahlakına yakışmaz. Masaya oturan oyuncuların hem kulübü hem de kendilerini düşünmesinde yarar var.  
Kulübün de, en zor dönemde terinin son damlasına kadar mücadele eden bu oyunculara mümkün olduğu kadar haklarının verilmesi konusunda çaba sarf etmesi gerekiyor.  


17.05.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018