AKIBETİ NE OLDU? | Denizli Hizmet Gazetesi


AKIBETİ NE OLDU?Hani aylarca yazdığım; ‘Yapmayın, etmeyin. Denizli’nin profesyonel ligdeki 3 takımından biri olan Denizli Büyükşehir Belediyespor’a sahip çıkın. Bu takım Denizlispor’un pilot takımı değil, Denizlispor’da oynamayan futbolcuların tecrübe kazandığı bir takım olmalı ve ligde tutulmalı’ dediğim Denizli Büyükşehir Belediyespor’un son durumunu merak ediyorum.


Hani aylarca yazdığım; ‘Yapmayın, etmeyin. Denizli’nin profesyonel ligdeki 3 takımından biri olan Denizli Büyükşehir Belediyespor’a sahip çıkın. Bu takım Denizlispor’un pilot takımı değil, Denizlispor’da oynamayan futbolcuların tecrübe kazandığı bir takım olmalı ve ligde tutulmalı’ dediğim Denizli Büyükşehir Belediyespor’un son durumunu merak ediyorum. 
Yıllar sonra amatör lige düşen Denizli Büyükşehir Belediyespor yani Denizli Futbol A Spor Kulübü, bu yıl ne olacak? Bölgesel Amatör Lig’de oynayacak mı?, Devre arasında buraya gönderilen oyuncularla ilgili son durum ne?  
Denizli Büyükşehir Belediyespor Kulübü, yani devre arasında kongre yapılarak adı Denizli Futbol Akademisi olan ancak TFF resmi sitesinde adı Denizli Futbol A Spor olarak geçen bu kulübün kapısına kilit mi vurulacak? Başkanı istifa etmiş, yönetimi, oyuncusu olmayan bu takım ile ilgili herkes kulağının üstüne mi yattı? 
Bir profesyonel kulübün kapatılmasıyla herkes rahatladı mı? 
Kulübün kapısına kilit vurulmakla sorunlar çözüldü mü?  
Bu projenin altında imzası olanlar size sesleniyorum;  
DENİZLİ VE DENİZLİSPOR NE KAZANDI? 
Birileri çıkıp, bundan sonra ne olacağını açıklamadığı sürece sık sık yazmaya devam edecek ve her seferinde; ‘YAVRU HOROZ’U KESMEKLE ELİNİZE NE GEÇTİ?’ diye soracağım. 


13.05.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018