YEŞİLÇINARSPOR’DA KALINKOZ GALİBİYETİNİN SEVİNCİ Y | Denizli Hizmet Gazetesi


YEŞİLÇINARSPOR’DA KALINKOZ GALİBİYETİNİN SEVİNCİ YDenizli 2. Amatör Küme D Grubunda mücadele eden Yeşilçınarspor’da Kalınkoz galibiyetinin sevinci yaşanıyor. Denizli 2. amatör küme 10. hafta mücadelesinde Saraçoğlu Stadında oynanan karşılaşmayı 3-2 kazanarak ligde 5. Galibiyetini alan Yeşilçınarspor’da iyi oyun ve mücadele ile kazanılan karşılaşma sonunda büyük sevinç yaşandı.


Denizli 2. Amatör Küme D Grubunda mücadele eden Yeşilçınarspor’da Kalınkoz galibiyetinin sevinci yaşanıyor. Denizli 2. amatör küme 10. hafta mücadelesinde Saraçoğlu Stadında oynanan karşılaşmayı 3-2 kazanarak ligde 5. Galibiyetini alan Yeşilçınarspor’da iyi oyun ve mücadele ile kazanılan karşılaşma sonunda büyük sevinç yaşandı.  
Bu karşılaşma ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Kulüp Yöneticisi Ümit Adıyaman zor geçen bir karşılaşmayı daha kazandıkları için mutlu olduklarını ifade ederek “Karşılaşmada güçlü rakibimize karşı 2-0 yenik duruma düşmemize rağmen 3-2 kazanmayı bildik. Maçta iyi oyun ve yerinde oyuncu değişiklikleri yaparak kazandık” dedi. Maçın geneline bakıldığında ilk yarının ortada geçen mücadele olduğunu, ilk yarıda 2 duran toptan talihsiz goller yediklerini vurgulayan Adıyaman “İlk yarının son dakikalarında attığımız gol ile devre arasına 2-1 yenik girdik. İkici yarıya 2 değişiklik yaparak başladık. İlk 5 dakika biraz bocaladık. Ama sonraki 40 dakika boyunca etkili ve baskılı oyunumuz maç sonuna kadar devam etti ve ikinci yarıda ki futbolumuzun karşılığı olan 3-2 lik galibiyetle sahadan ayrıldık. Sahada canla başla mücadele eden takımımı kutluyorum. Önümüzdeki kalan maçları da kazanarak ligi üst sıralarda bitirmek istiyoruz” dedi.  


09.05.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018