İÇ TRANSFERLE BAŞLAYACAKLAR | Denizli Hizmet Gazetesi


İÇ TRANSFERLE BAŞLAYACAKLARDenizlispor yeni yönetim kurulunun yapılacaklar listesinin ilk sırasında, sözleşmesi sona eren futbolcularla masaya oturularak takımda kalmalarını sağlamak yer alıyor.


Denizlispor yeni yönetim kurulunun yapılacaklar listesinin ilk sırasında, sözleşmesi sona eren futbolcularla masaya oturularak takımda kalmalarını sağlamak yer alıyor. 
Önceki gün yapılan olağanüstü genel kurulda Denizlispor’un 42.başkanı olarak göreve gelen Mustafa Üstek, kulübün 29.başkanı oldu. Kongrede yapılan tüzük değişikliğiyle 24 olan yönetim kurulu sayısı 16’ya düşürülürken, eski yönetimden 9 kişi yeni yönetimde de yer aldı. Son yılların en yoğun katılımlı kongresi geride kalırken, yeni yönetimin görev dağılımını gerçekleştirmesinin ardından çalışmalara start vereceği öğrenildi. Süper Lig vaadinde bulunan yeni başkan Mustafa Üstek, güçlü bir kadroyla bu zor görevi üstlendiklerini ve başarıya ulaşmak için çalışacaklarını söyledi. Mustafa Üstek ve ekibinin sorunların çözümü konusunda vakit kaybetmeden çalışmalara başlayacağı ve bununla ilgili plan hazırlandığı belirtildi. Yeni yönetimin yapacaklarının ilk sırasında sözleşmesi sona eren oyuncularla masaya oturmak olacak. Kongre öncesi bazı yöneticilerin Üstek’le bu konuda görüştüğü ve zaman kaybedilmemesi konusunda görüş bildirdikleri öğrenildi. Yeşil siyahlı yönetimin bu oyuncularla bu hafta içinde görüşmelere başlayacağı, ardından da mali disiplin içerisinde borçların ödenmesi ardından da transfer yasağının kaldırılması için girişimlerde bulunacağı belirtildi 


08.05.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018