HAYMA’DA YILMAZ MORGÜL RÜZGARI | Denizli Hizmet Gazetesi


HAYMA’DA YILMAZ MORGÜL RÜZGARIBinnur OLCAYTÜRKAN Denizlileri ünlü sanatçılar ile buluşturmaya devam eden Hayma Restaurant’ın bu haftaki konuğu ünlü sanatçı Yılmaz Morgül oldu. Ünlü sanatçı seslendirdiği birbirinden güzel eserler ile Denizlileri coşturdu.


Birbirinden ünlü sanatçıları Denizliler ile buluşturmaya devam eden Hayma Restaurant’ın bu haftaki konuğu ünlü sanatçı Yılmaz Morgül oldu. Denizlili hayranlarıyla Hayma Restaurant’ta buluşan Morgül, birbirinden güzel eserleri hayranları için seslendirdi. Denizlilerin yoğun alkışlarıyla sahneye çıkan ünlü sanatçı Yılmaz Morgül, Denizli gibi güzel bir memlekette hayranlarıyla buluşmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Bu gece birbirinden güzel eserlerimizi sizlerle paylaşacağım ve hep birlikte eğleneceğiz. Bu akşam beni sizlerle buluşturan Hayma Restaurant’ın yöneticilerine de çok teşekkür ediyorum” dedi. 
 
Diğer yandan gecede üzerinden Yılmaz Morgül yazılı bornozda hayranları tarafından ünlü sanatçıya hediye edildi. Geceye katılan davetliler ise hareketli parçalar ile eğlenirken, slow parçalar ile de duygusal anlar yaşadı.  


24.01.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018