ÇOK ÖZEL ÇOCUKLARDAN ÇOK ÖZEL DEFİLE | Denizli Hizmet Gazetesi


ÇOK ÖZEL ÇOCUKLARDAN ÇOK ÖZEL DEFİLEDenizlili Modacı Sevgi Taşdan tarafından düzenlenen ‘+1 Kromozonun Aramızda Lafı Olmaz’ teması ile İlimizdeki Down Sendromlu çocuklar ve yetişkinlerin sahne aldığı defile bugün gerçekleştirildi. Vali Ahmet Altıparmak, Down Sendromlu çocuklarımızı yalnız bırakmayarak defileyi izledi.


Deda Delüx Salonda gerçekleştirilen ‘Engelsiz Defile’ye Vali Ahmet Altıparmak, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ile çok sayıda davetli katıldı.  
 
Etkinlikte bulunmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Vali Ahmet Altıparmak, “Çok çok özel çocuklara sahipsiniz. Bunun sıkıntısı elbette yok değil. Kolay bir süreci yaşamıyorsunuz. Ama hakikaten bunlar Allah’ın bir lütfu, bir nimeti. Bunu bu şekilde değerlendirerek hep beraber bunun altından bu şekilde kalkmak zorundayız. Devlet olarak sizlerde gördüğünüz üzere imkanlar çerçevesinde büyük destekler sağlanıyor. Onun ötesinde Denizli’de benim Vali olarak başında bulunduğum kurumlar olarak her zaman istisnasız olarak her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isterim. Eğitimde, sağlıkta, sporda ve aklınıza gelen tüm alanlarda, aynı şekilde belediyelerimizin de gayret gösterileceğine hizmet verileceğine inancımı burada belirtmek isterim. Ama her şey her istediğimizin olması mümkün olmuyor. Bunların olabilmesi için hepbirlikte çalışacağız. Ben bugün bu düşünceyi hayata geçiren Modacımız Sevgi Taşdan’a ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. Hepinize mevlam kolaylıklar sağlasın” dedi. 
 
Daha sonra Down sendromlu çocuklar sahne aldı. Gelinlik ve damatlık elbise giyerek salona giren çocuklarımız katılımcıların büyük ilgisi ile karşılandı. Etkinlikte canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlenen ‘Çok Özel Çocuklarımız’a Vali Ahmet Altıparmak ve diğer protokol üyeleride eşlik ederek mutluluklarına ortak oldular.  


16.01.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018