PAܒDE YANILSAMA SERGİSİ | Denizli Hizmet Gazetesi


PAܒDE YANILSAMA SERGİSİPamukkale Üniversitesi Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Moda Tasarım Bölümü Grafik-Moda Tasarım Programı ve El Sanatları Bölümü Geleneksel El Sanatları Programı öğretim elemanları karma sergi açtı.


Pamukkale Üniversitesi Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Moda Tasarım Bölümü Grafik-Moda Tasarım Programı ve El Sanatları Bölümü Geleneksel El Sanatları Programı öğretim elemanları karma sergi açtı. Serginin açılışı PAÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent Erdur ve PAÜ Hastaneleri Başhekimi Doç.Dr. İbrahim Türkçüer tarafından yapıldı. Açılış konuşmaları sonrasında öğretim görevlilerine teşekkür belgeleri takdim edildi. 
“Yanılsama” temalı karma sergi, farklı disiplinlerden gelen öğretim elemanlarının eserlerinde renk, doku, form ve kavramsal bakış açısı ile yorumlandı. Başhekim Doç. Dr. İbrahim Türkçüer, PAÜ Hastaneleri Sergi Salonunda açılan serginin 20 Ocak 2017 tarihine kadar açık kalacağını, bu tür etkinliklerin devam edeceğini ve sergi açmak isteyen herkesi sergi salonuna beklediklerini ifade etti.  


29.12.2016İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018