CERRAHİ HASTANESİNİN 9.YIL COŞKUSU | Denizli Hizmet Gazetesi


CERRAHİ HASTANESİNİN 9.YIL COŞKUSUHaber MERKEZİ Özel Denizli Cerrahi Hastanesi kuruluşunun 9. Yılını Dedeman Park otelde düzenlenen muhteşem bir gece ile kutladı.


Gecede bir konuşma yapan Denizli Cerrahi Hastanesi yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Murat Çelik, Açılışında 7 poliklinik, 3 Ameliyathane salonu, 19 yataklı yoğun bakım ünitesi, 51 yatak kapasitesi ve Acil Servis birimiyle hizmete başlayan Özel Denizli Cerrahi Hastanesinin bugün alanında uzman 40’ın üzerinde hekim ve 300 personeli ile 29 Poliklinik, 5 Ameliyathane salonu, 32 yataklı Yoğun Bakım Ünitesi, 110 Yatak kapasiteli hizmet olanağı ve Acil Servis Birimiyle Denizli’nin en önemli hastanesi konumuna yükseldiğini belirterek hastanenin büyümesinde emeği geçen hekim ve çalışanlarına teşekkür etti. 
 
Dünya standartlarında teçhizatla Denizli halkına hizmet vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Murat Çelik, Hastane personelinden 5. ve 3. yılını dolduran personellerini altınla ödüllendirdi. Ödül treninden sonra hastane personeli canlı müzik eşliğinde unutulmaz bir gece yaşadı. 
 
5.YILINI DOLDURANLAR 
Gecede 5. Yılını dolduran Pınar Çiçek, Hatice Ercan, Bayram Peker, Ebru Çakıroğlu, Sezgin Öztürk, Mustafa Toktaş, Günay Acar, Süleyman Cibli, Fatma Şıvga ve Ömrüye Alakuş ödülleri hastane yönetimi tarafından verildi. 
 
3. YILI DOLDURANLAR  
Gecede son olarak hastanede 3. yılını Fatma Özdemir, Rabia Aşık, Saliha Kurtgöz, Fatmana Bozkır, Sena Okul, Emre Üstel, Semra Gökçeoğlu, Fatma Avşar, Mukaddes Demirel, Ayşegül Toktaş, Ayfer Saldamlı, Şükrü Gözlükavak, Şaban Yeşilbahar, Faik Uysal, Ebru Şahin, Tuğba Çakır, Gülsüm Avcı, Zeliha Katırcı, Hatice Cibelik, Emine İnanır, Aylin Aydın Yasemin Uğur, Musa Açıksöz, Emine Yamaç ve Selin Yamacı’nın ödülleri verildi.  


10.12.2016İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018