BİR DESTEKDE İKİKIZ’DAN! | Denizli Hizmet Gazetesi


BİR DESTEKDE İKİKIZ’DAN!Ünlü sanatçıların, cemiyet hayatının tanınmış simalarının ve ünlü futbolcuların bir araya geldiği ‘Kansersiz Yaşam Derneği’ yararına düzenlenen şenliğe Denizli’nin Ünlü Ev Tekstili İKİKIZ´’ da destek verdi.


Şenlikte, tüm tanınmış büyük markalarının standları yer alırken; Yerli tasarımcılar arasında en çok dikkat çeken stand Denizlili girişimcilere ait olan İKİKIZ´’a aitti. Koleksiyonun en özel ürünlerinden İkikız Ağaç Baskı Keten Bornoz, şenlikte dikkatlerini üzerine çekti.  
Alışveriş Yaşatır Şenliği’ne özel hazırlanan; dostlarınızı özel hissettireceğiniz İKİKIZ hediye paketleri birçok katılımcının ilgi odağı oldu.  
Etkinlikte “Kadın Kanserlerinde Farkındalık” defilesinde yakın markajda olan İKİKIZ, bir farkındalık da biz yaratmalıyız diyerek kolları şimdiden sıvadığını, yapmayı planladığı yeni bir defile projesinin tüyosunu vererek, heyecanını gizleyemediğini belirtti.  
İKİKIZ kurucu ortaklarından Elvan Erdem Akbaş, sosyal sorumluluk projelerinde var olmak, kanserli çocuklara bu vesileyle destek olmanın kendileri için gurur verici olduğun belirterek  
katılımcıları, zevkli, zarif ve her detayına itinayla incelik tozu serpilmiş standında karşılarken hem çok mutlu hem de heyecanlı olduklarını belirtti.  
İKİKIZ kurucu ortaklarından Meral Delikara ise Önemli olan ürünlerimizde insanların kendinden bir şeyler bulması ve bunu yaşam alanlarına taşımalarıdır. İşte bu noktada ürünler bizden çıkıp insanlara ait oluyor ve onlardan aldığı enerji ile farklı bir yansımaya sebep oluyor. Çığ gibi büyüyor yanlış anlamayın adetlerden bahsetmiyoruz ürünlerin enerjisinden... Bu enerji ile destek olduğumuz her çocuk veya kadın, İKİKIZ ile hayat buluyor”dedi. 
Delikara “Yepyeni Sosyal Sorumluluk Projelerinde bir arada olmak dileğiyle, bize www.ikikiz.com ‘dan veya sosyal medya hesaplarımızdan da uluşabilirsiniz”dedi  


06.12.2016İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018