SON DAKİKA
divarci

9 YILDIR HABER ALINAMIYOR

Bu haber 08 Ağustos 2018 - 8:10 'de eklendi ve 354 views kez görüntülendi.
divarci

Acıpayam İlçesi, Kumavşarı Mahallesinde ikamet eden ve şuan 41 yaşında olan Hilmi Onaç, 2009 yılında İlçe merkezinde kayboldu ve kendisinden bir daha haber alınamadı. 32 yaşında kaybolan ve 9 yıldır kendisinden haber alınamayan zihinsel engelli Hilmi Onaç’ın ailesi ise evlatlarından gelecek bir haberi bekliyor.

 

Denizli’nin Acıpayam İlçesi’ne bağlı Kumavşarı Mahallesi’nde oturan ve zihinsel engelli olan 41 yaşındaki Hilmi Onaç, 2009 yılında evinden ayrıldı ve kendisinden bir daha haber alınamadı. Kaybolduğunda 32 yaşında olan Hilmi Onaç’ın anne ve babası ise 9 yıldır çocuklarından gelecek umutlu bir haberi bekliyor.

 

Çocuklarının küçük yaşta geçirdiği bir rahatsızlık sonucu zihinsel engelli olduğunu ve 2009 yılında Acıpayam merkezde kaybolduğunu belirten Muhammet ve Ayşe Onaç çifti, 9 yıldır çocuklarından hiçbir haber alamadıklarını belirtti. Kaybolduğunda çocuklarının 32 yaşında olduğunu ve şuan da yaşının 41 olduğunu belirten Onaç çifti, çocuklarının bulunması için fotoğrafını bastırarak ilçede vatandaşlara dağıttı. Çocuklarının bulunması için vatandaşlardan yardım isteyen talihsiz aile, çocuklarını gören veya yerini bilenlerin polise, jandarma’ya ya da 0 537 392 61 80 nolu telefona bilgi vermelerini istedi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com