SON DAKİKA

NEVZAT KARALP ANADOLU LİSESİ’NE İKİ ÖNEMLİ ÖDÜL

Bu haber 07 Nisan 2021 - 11:02 'de eklendi ve 526 views kez görüntülendi.

Denizli nin her dalda öncülüğünü yapan Okullarından  biri olan Nevzat Karalp Anadolu Lisesi,Denizli Büyüksehir Belediyesi’nin bu yıl arenaya taşıdığı ” İklim değişikliği ve organik tarım” konulu 1.Uluslararası Karikatür Yarısması ile Kadın ve Eşit Hakları Yarısmasında önemli derecelere imza attı.

Nevzat Karalp Anadolu Lisesi Müdürü Kadir Bozdeveci’nin desteği ve Görsel Sanatlar Öğretmeni Özlem Taşkın İcdes öncülüğünde katılınan sanat yarışmalarında önemli derecelere imza attı. Nevzat Karalp Anadolu Lisesi öğrencisi İlke Bekdeş,Denizli Büyüksehir Belediyesi’nin bu yıl arenaya taşıdığı ” İklim değişikliği ve organik tarım” konulu 1.Uluslararası Karikatür Yarısmasında 48 ülke 372 sanatçı ve 829 eser arasında 18 yas altı kategorisinde dereceye giyerek ödüle layik görüldü.

Diğer yandan okul Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nin Erasmus+ projesi kapsamında yürüttüğü 220- 1 Uk 01KA 229-079280- 4 referans numaralı projesinin 8 Mart Kadınlar Günü’nde Kadın ve Eşit Hakları Yarışmasında da Karalp Anadolu Lisesi öğrencisi İlke Bekdeş, birincilik aldı. Dereceye giren sanat eserleri Genç Sanatçılar Sergisinde sergilenecek.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com
Ege Canlı Haber
Vatan Medya
Kumru Elizim Tekstil
Fırtına Kanal Açma