SON DAKİKA

DEMASD’DAN DENİZLİ’YE YENİ GALERİCİLER SİTESİ

Bu haber 30 Mart 2021 - 10:44 'de eklendi ve 9 views kez görüntülendi.

Denizli Motorlu Araç Satıcıları Derneği 1. Olağan Genel Kurulunu Merkezefendi Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. DEMASD Başkanı İsmail Koçkaya, “Denizli’ye yeni bir galericiler sitesi kazandırmak için kooperatif kurduk.  Denizli için hayırlı olsun.” dedi.

Denizli Motorlu Araç Satıcıları Derneği 1. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi.  Merkezefendi Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılan kongreye Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Pamukkale Belediyesi Başkan Yardımcısı Ayhan Soyfidan, DEMASD Başkanı İsmail Koçkaya ve üyeler katıldı.

DEMASD 1. Olağan Genel Kurulu’nun Divan Başkanlığına Şükrü Kızılaslan ve katip üyeliğe Yakup Okay ve Gökan Eraydın seçildi.  Denizli Motorlu Araç Satıcıları Derneği Başkanı İsmail Koçkaya, Denizli’nin ticari, sosyal ve kültürüne katkıda bulunmak istediklerini belirterek, “Motorlu araç satıcıları arasında danışmayı artırmayı amaçlıyoruz. Derneğimiz 11 Eylül 2020 tarihinde kuruldu. 206 üyemiz bulunuyor. Üyelerimize Mesleki Yeterlilik Belgesi almaları konusunda yardımcı olduk. Denizli’ye yeni bir galericiler sitesi kazandırmak için kooperatif kurduk. Projelerimiz hazır. Üyelerimiz arasındaki sosyal dayanışmayla kooperatifimizin arsası belirlendi. Denizli için hayırlı olsun” dedi.

Denizli Motorlu Araç Satıcıları Derneği’nin 1. Genel kurul sonrasında yapılan seçimde İsmail Koçkaya güven tazelerken, Ferit Çetinkaya, Volkan Gürkan Cengiz, Asım Derici ve Şerafettin Çelik yönetim kuruluna, Denetleme Kurulu’na ise Mustafa Kısaoğlu, Orhan Aras ve Şükrü Kızılaslan aslan seçildi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    http://www.buyuksehirhaberi.com
    http://www.satkirala.com
    http://wwwgazetesehir.com
    Ege Canlı Haber
    Vatan Medya
    Kumru Elizim Tekstil
    Fırtına Kanal Açma