SON DAKİKA

ESNAFI YALNIZ BIRAKMADI

Bu haber 06 Mart 2021 - 11:43 'de eklendi ve 25 views kez görüntülendi.

Dünyanı etkisi altına alan Covid-19 virüsü en çok ülke ekonomilerini etkiledi. Ülkemizde Pazartesi günü Bilim Kurulunun kararı ile orta riskli olan Denizli’de yasakların büyük bölümü kalktı. Alınan karar ile birlikte Denizli’de uzun zamandır kapalı olan birçok esnaf yeniden kepenklerini açarak hizmet vermeye başladı.

Denizli esnafını bu günlerinde yalnız bırakmayan Denizli Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği’de ziyaret ederek “Hayırlı İşler” temennisinde bulundu. Odaya bağlı diğer meslek gruplarının başkanlarıyla birlikte tarihi Kaleici Çarşısına giden Başkan Erbeği, tek tek esnafları ziyaret ederek, hem karanfil verdi hem de sorunları dinledi.

Pandemi döneminde ülkemizde en çok etkilenen sektörün esnaflar olduğunu belirten Erbeği; “Uzun bir süredir kapalı olan birçok işletmelerimizin yeniden açılması bizleri sevindirdi. Bizlerde yeniden kepenklerini açarak hizmet vermeye başlayan esnaflarımızı ziyaret ederek onlara işlerinde kolaylıklar diledik ve sorunlarını dinledik” dedi.

Herkesin maske, mesafe ve temizlik kurallara uymasını isteyen Denizli Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği; “Bizleri birbirinden uzaklaştıran, sevdiklerimizi bizlerden alan, dükkanlarımızı kapattıran bu illettin bir daha geri gelmemesi için herkesin kurallara uyması gerekiyor. Bunun için herkesin maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymasını rica ediyoruz” dedi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com
Ege Canlı Haber
Vatan Medya
Kumru Elizim Tekstil
Fırtına Kanal Açma