SON DAKİKA

ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN LOKMA HAYRI

Bu haber 26 Ocak 2021 - 10:43 'de eklendi ve 6 views kez görüntülendi.

Denizli Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı bugüne kadar Ülkü Ocakları ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne (MHP)  emek vermiş  hayatını kaybeden Ülkücüler ve yakınları   için lokma hayrında bulundu.

Delikliçınar’da bulunan Yeni Cami önünde Cuma namazının ardından gerçekleştirilen Lokma hayrına, Denizli Ülkü Ocakları İl Başkanı Murat Aydınlı, çok sayıda partili ve vatandaşlar katıldı.

 Ülkü Ocakları Başkanı Murat Aydınlı yaptığı konuşmada, “Biz Denizli Ülkü Ocakları olarak bugüne kadar hem ocağımıza, hem partimize emek vermiş olan şuanda da aramızdan ayrılmış kıymetli ülküdaşlarımız için bugün lokma hayrı planladık. Bundan 3 yıl önce rahmetli İl Başkanımız Mehmet Fevzi Yeniçeri’yi kaybetmiştik. Yakın bir zamanda pandemi nedeniyle kıymetli Türkiye Kamu-Sen İl temsilcimiz ve Türk Sağlık Sen (TSS) Şube Başkanımız  Raif Bey’i kaybettik ve ocağımızda da bir çok kardeşimiz maalesef yakınlarını kaybetti. Bunların ruhları için, birlik berberlik için burada lokma hayrımız yaptık. Katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Cenabı Allah da kabul eder inşallah” dedi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com