SON DAKİKA

GÜZEL GÜNLER İÇİN KURALLARA UYALIM (21.11.2020)

Bu haber 21 Kasım 2020 - 10:57 'de eklendi ve 11 views kez görüntülendi.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsünde can kayıpları hızla devam ediyor. Denizli’de de hastanelerde koronavirüsü hasta sayısı bir hayli artmaya başladı. Devlet halkın sağlığı için birçok alanda yeniden kısıtlamaları hayata geçirirken, Denizli’de Büyükşehir ile Pamukkale Belediyesi’de önemli bir karar aldı.

Denizli’de halkın hafta sonları yoğun olarak gittiği ve bazı güzellikler hayatımız için geçici bir süre kapatıldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi aldığı karar ile Denizli Teleferik, Bağbaşı yaylasını bugünden itibaren ziyaretçilerine kapılarını kapatırken, Pamukkale Belediyesi’de yeni açtığı ve Türkiye’nin en büyük tematik parkı olan Seyir Tepesi’ni geçici süreyle ziyaretçilerine kapatma kararı aldı. Alınan karar ile bugünden itibaren bu alanlara girişler yasaklandı.

Diğer yandan dün gece itibariyle başlayan yeni kısıtlamaların uygulanmasına da başlandı. Dün saat 20:00 itibariyle başlayan kısıtlamalar ile birlikte koronavirüsünün yayılımı engellenmeye çalışılınacak. Bizlere düşen görev ise alınan kurallara uyarak, hem kendimizin hem de sevdiklerimizin sağlığını korumak. Sağlıklı güzel günlerde buluşmak için bu tedbirlere ve kurallara uymamız şart. #HayatEveSığar

(21.11.2020)

Ümit Bilgiç
Ümit Bilgiçbilgicart2@hotmail.com
http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com