SON DAKİKA

“YAPILANDIRMA ESNAFIMIZI RAHATLATACAK”

Bu haber 19 Kasım 2020 - 11:04 'de eklendi ve 15 views kez görüntülendi.

Denizli Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği’ni Denizli Vergi Daire Başkanı Halil Tekin ziyaret etti. Ziyarette vergi yapılandırmaları ve yapılan son çalışmalar ele alındı.

Denizli Vergi Dairesi Başkanı Halil Tekin, Denizli Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği’ni ziyaret etti. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Denizli Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği’nin binlerce esnafı ile ekonomide önemli bir yere sahip olduğunu ve pandemi döneminde her işletmenin olduğu gibi esnaflarında zor bir süreç geçirdiğini belirterek; “Dünyada küresel bir sorun haline gelen ve binlerce insanın ölümüyle devam eden pandemi süreci ülke ekonomilerinde de önemli kayıplara neden oldu. Bu süreçte esnafımızda olumsuz yönden etkilendi. Birçok esnafımız dükkanı açamadı veya gelirlerinde önemli düşüşler yaşadı” dedi.

“EL BİRLİĞİ İLE ATLATACAĞIZ”

Yaşanan bu olumsuz süreci atlatmak için devletin önemli adımlar attığını ve birçok destek sağladığını hatırlatan Erbeği; “Pandemi döneminde devletimiz tüm imkanlarıyla esnafımızın ve vatandaşlarımızın yanında oldu ve olmaya devam ediyor. Zorlu bir süreç, etkilenmemek mümkün değil. Böyle bir dönemde yapılan destekler bizler için önemli. Yeni yürürlüğe giren SGK ve vergilerin yapılandırılması da çok önemliydi. Bu yapılandırma borcu bulunan esnaflarımızı rahatlatacaktır” dedi.

Denizli Vergi Dairesi Başkanı Halil Tekin’de bu zorlu süreci el birliği ile atlatmak için gerekli çalışmaların devlet tarafından yapıldığını belirterek, yeni yürürlüğe giren  vergilerin yapılandırılması ile ilgili mevzuatlar ve kanunlar hakkında Denizli Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği’ne bilgi verdi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    http://www.buyuksehirhaberi.com
    http://www.satkirala.com
    http://wwwgazetesehir.com