SON DAKİKA

SARAYKÖYLÜ GÜRKAN ŞEF’TEN BAŞKAN ÖZBAŞ’A ZİYARET

Bu haber 24 Ekim 2020 - 14:06 'de eklendi ve 11 views kez görüntülendi.

Türkiye’nin ilk diplomalı kasabı olan ve başarısıyla kendisini dünyaya ispatlamış Sarayköylü Gürkan Topçu nam-ı diğer Gürkan Şef, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ı makamında ziyaret etti.

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ünlü şef Gürkan Topçu’yu makamında ağırladı. Sarayköylü olan Topçu, aile ziyareti için geldiği Sarayköy’de Belediye Başkanı Özbaş’ı da ziyaret ederek ilçedeki anılarından ve hedeflerinden bahsetti.

Ziyaret sonunda ünlü şef Topçu, kendisinin kaleme aldığı Gürkan Şef’in Ünlü Tarifleri kitabını imzalayarak Başkan Özbaş’a takdim etti.

Başkan Özbaş ise ilçenin milli mücadele kahramanlığını temsil eden efe heykelini Topçu’ya hediye ederek, “Sarayköyümüzün dünya markası, çok kıymetli kardeşim, dostum Gürkan Topçu’yu nam-ı diğer Gürkan Şef’i ağırlamanın mutluluğunu yaşadık. Doğduğu toprakların, Sarayköyümüzün adını ve sıcaklığını dünyanın dört bir köşesine taşıyan Gürkan kardeşime nazik ziyareti dolayısıyla teşekkür ediyor, hepimizi gururlandıran başarılarının artarak devamını diliyorum” dedi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com