SON DAKİKA

KENDİNİZİ ONLARIN YERİNE KOYDUNUZ MU?

Bu haber 13 Ağustos 2020 - 10:32 'de eklendi ve 17 views kez görüntülendi.

Denizli’de sağlık çalışanları Covid-19 virüsüyle mücadelelerini gece gündüz demeden sürdürüyor. Aylarca annelerinden, babalarından, çocuklarından ve eşlerinden ayrı kalan sağlık çalışanları, 40 dereceyi bulan sıcaklıklarda korucuyu ekipmanlar ile çalışarak, vatandaşların kurallara uymaya davet etti.

40 dereciyi bulan sıcaklıklarda kimimiz maskesiz dolaşırken, kimimiz deniz keyfi yaşarken, bizlerin sağlığı için gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanları hiç aklınıza geldi mi? 40 derece sıcaklıkta koruyucu ekipmanlarıyla çalışmak zorunda kalan ve aylarca ailelerinden evlerinden uzak kalan sağlık çalışanları, yaşanan bu zorlu süreçte vatandaşların da duyarlı olmasını bekliyor.

Denizli’de çalışan 112 Sağlık çalışanları sosyal medya hesaplarından yaptıklarını paylaşım ile çalışma şartlarını Denizli halkı ile paylaşarak, vatandaşların kurallara uymasını istedi. Sıcak havalarda virüsten korunmanın kendileri için zor, ama vatandaşlar için kolay olduğunu hatırlatan sağlık çalışanları, vatandaşların maske takmasını, kalabalığa girmemesini, ellerini sık sık yıkamasını ve maske takmasını istedi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com