SON DAKİKA

YÜZDE 55 İLE EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI

Bu haber 15 Mayıs 2020 - 11:32 'de eklendi ve 28 views kez görüntülendi.

ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan çalışma ile en başarılı büyükşehir belediye başkanları tespit edildi. Yapılan ankette Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan yüzde 55 oy oranı ile en başarılı büyükşehir belediye başkanları sıralamasında 6. Sırada yer aldı.

ORC Araştırma, geride kalan sürede büyükşehir belediye başkanlarının başarısına dair bir çalışma yaptı. Buna göre en başarılı 10 büyükşehir belediye başkanı belirlendi. Yapılan çalışmada listenin ilk sırasında, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin yer aldı. İkinci sırada Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, üçüncü sırada Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, dörtdüncü sırada Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, beşinci sırada Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Masur Yavaş ve altıncı sırada Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan yer aldı.

Hazırlanan anketin diğer sıralamasında ise  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek 7. sırada, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör 8. sırada, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer 9. sırada, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler ise 10. sırada listede kendine yer buldu.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com