SON DAKİKA

TKDK’DAN TARIMSAL FAALİYETLERE BÜYÜK DESTEK

Bu haber 15 Mayıs 2020 - 11:32 'de eklendi ve 34 views kez görüntülendi.

Denizli’de projelere önemli destekler veren Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, tarımsal faaliyetlere verilecek olan destekler için 9. Başvuru çağrısı ilanını açıkladı. Çalışma ile Denizli’de Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar” ile “Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme”  tedbirleri kapsamında yapılan projelere önemli destekler verilecek.

Verilecek olan destekler hakkında bilgi veren TKDK Denizli İl Koordinatörü Murat Kar; “Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar kapsamında; Destek oranı %50 ile%70 arasında değişmekte olup toplam destek bütçesi ise 104.000.000

Euro olacaktır. Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme (302) tedbiri kapsamında ise; destek oranı %55 ile %65 arasında değişmekte olup toplam destek bütçesi ise 54.000.000 Euro olacaktır.Online sistem üzerinden yapılan başvurulara ait dosyaların Denizli İl Koordinatörlüğü 15 Mayıs Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:155 Pamukkale / Denizli adresine son teslim tarihine kadar teslim edilmesi gerekmektedir.  Dokuzuncu Başvuru Çağrı İlanı kapsamında hazırlanacak başvurularda yatırım süreleri en fazla 12 (on iki) ay olarak planlanmalıdır. Taksitlendirmenin nasıl yapılacağı ile ilgili bilgiler Başvuru Çağrı Rehberinde yer almaktadır” dedi.

TKDK Denizli İl Koordinatörü Murat Kar; “IPARD II Programının dokuzuncu başvuru çağrı ilanına çıkmış bulunmaktayız. Uzun süredir beklediğimiz bu çağrıdan tüm Denizlili yatırımcılarımızın faydalanmaları için yatırımcılarımızdan hızlı davranmalarını istiyoruz.” dedi.

Kar ayrıca “Başvurular hakkında detaylı bilgileri ve başvuru kurallarını içeren Başvuru Çağrı Rehberi (Versiyon 9.0) Kurumumuzun resmi internet adresinden (www.tkdk.gov.tr) temin edilebilir.  Ayrıca, bu başvuru çağrı döneminde Kurumumuz tarafından yapılacak ilave duyuru ve bilgilendirmeler de bu çağrı ilanı kapsamında dikkate alınmalı ve söz konusu duyuru ve bilgilendirmeler, kurumumuzun resmi internet adresinden (www.tkdk.gov.tr) takip edilmelidir. Dokuzuncu Başvuru Çağrı İlanının ilimiz için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    http://www.buyuksehirhaberi.com
    http://www.satkirala.com
    http://wwwgazetesehir.com