SON DAKİKA

GİZLİ KAHRAMANLARDAN ‘EVDE KAL’ ÇAĞRISI

Bu haber 01 Nisan 2020 - 16:05 'de eklendi ve 36 views kez görüntülendi.

Sağlık sektörünün en önemli kollarından biri olan ilaç firmalarının 7/24 çalışan personeli vatandaşlara  ‘Evde Kal’ çağrısında bulundu.

Sağlık sektöründe vatandaşların sağlıklarına kavuşması için çalışan ve adeta sağlık sektörünün gizli kahramanları olan ilaç firmalarının motor kuryeleri ve personeli, Korona Virüsü nedeniyle vatandaşa ‘Evde Kal’ çağrısında bulundu. Denizli’de kent merkezi ve birçok ilçedeki eczaneni ve hastanelerin ilaç ihtiyacını karşılayan As Ecza Deposu çalışanları, bir araya gelerek ‘Evde Kal’ çağrısında bulundu.

Halkın sağlığı ve ihtiyaç duyulan ilaçların halka ulaşması için gece-gündüz, soğuk-sıcak demeden 7/24 saat esasına göre çalıştıklarını ifade eden ilaç firması çalışanları, “Sizlerin biran önce sağlığına kavuşması için bizler gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu günlerde geride kalacak ve bizler yeniden birbirimize sarılacağız. Ama unutmamalıyız ki bu virüsü yenmemiz için evlerimizde kalmalıyız. Sizler ve aileniz için biz gizli kahramanda 24 saat çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com