SON DAKİKA

HÜYÜK İMO İÇİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Bu haber 21 Şubat 2020 - 10:26 'de eklendi ve 38 views kez görüntülendi.
960x100 px

İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi’nin bu hafta sonu yapılacak olan genel kurulu için Çağdaş İnşaat Mühendisleri grubu adına Nigar Hüyük adaylığını açıkladı. Hüyük, göreve gelmeleri halinde İMO’da önemli değişiklikler yaparak, sorunlara hızlı çözüm üreteceklerini belirtti.

İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi 15. Dönem için yeni başkanını ve yönetim kurulunu belirlemek üzere hafta sonu sandık başına gidecek. Yapılacak olan seçimler için adaylığını açıklayan Çağdaş İnşaat Mühendisleri grubu adına Nigar Hüyük, Denizli Gazeteciler Cemiyeti İlyas Haytan Toplantı salonunda basın açıklaması yaparak, meslektaşlarından destek istedi.

İMO Denizli Şubesi yönetimine Çağdaş İnşaat Mühendisleri Grubu olarak talip olduklarını belirten Nigar Hüyük; “Bizler Çağdaş İnşaat Mühendisleri olarak İMO Denizli Şubesinin 15. Dönem Yönetimine talip olduk.Siz basın mensupları aracılığıyla amaç ve hedeflerimizden bahsetmek istiyorum. Şüphesiz böyle bir göreve amaçsız talip olmak sorumluluğun ciddiyetini kavrayamamaktır. Bu dönem de değişim diyerek yola çıktık. Gelişimin bir parçası olan değişimin kendi başına bir denetim mekanizması olduğunun ve bazı endişelerle değişimi desteklemeyenler de olacağının farkındayız. Değişimi gençlerle ortak yapacağız dedik ve çakacağımız her çivinin onların hayatını doğrudan etkileyeceğini hepimiz biliyoruz. Nasıl değerlendirirsek değerlendirelim, doğruyla yanlışın, gerçekle manipülasyonun iç içe geçtiği, önemli ve zor günler yaşıyoruz. Mevcut durum, eldeki şartlar, ekonomik ve siyasal krizler hiçbir zaman üretememenin sebebi olarak kabul edilemez. Her şeyden önce gerek toplum, gerek kamu, gerekse de mesleğimiz için alternatif çözüm üretme sorumluluğumuz olduğunun bilincindeyiz. Gençlerle yola çıkma önceliğimiz vardı, ne mutlu ki bu şansa sahip olduk. Ayrıca kadının toplumdaki yerini önemseyerek kadının temsiliyet noktasındaki gücüne inanan, başkan adayını bir kadın aday olarak beni belirleyen ve bana güvenen Çağdaş İnşaat Mühendisleri grubuna çok teşekkür ederim” dedi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com