SON DAKİKA

ÜRETEN KOOPERATİFLER İSTANBUL’DA BULUŞUYOR

Bu haber 12 Şubat 2020 - 10:24 'de eklendi ve 39 views kez görüntülendi.

İstanbul Büyükşehir Belediye’sinin organize ettiği  “İBB, üreten kooperatifler ile buluşuyor” Denizli Birlik Başkanı Mehmet Varol’da katıldı. Toplantısı için İstanbul’a davet edilen KÖY-KOOP Merkez Birliği’ni Genel Başkan Yardımcıları Denizli Birlik Başkanı Mehmet VaroL, Isparta Birlik Başkanı M.Barış Aydın temsil etti.

Kadıköy Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıya İBB Tarım Gıda  Dairesi Başkanı Ahmet Atalık, İSYÖN A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamdi Arpa, Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah AYSU , Köykoop Bayrampaşa Alım Müdürü Selçuk ŞAHİN , Türkiye ve İstanbul’da  Üretim yapan  Kooperatiflerin Başkanlarının katıldığı toplantıda İBB ‘nin İstanbul’da kuracağı 36 Halk Marketler , Semt Pazarları ve buralara temin edilecek yaş meyve ,sebzenin  yanısıra marka tescilli ,paketli  Kooperatif ürünlerinin temin ve tedariki görüşüldü.

Toplandı da söz alıp konuşma yapan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Varol,  Köy-Koop Merkez Birliğine ortak Kooperatiflerin üretim potansiyelleri stoklanması gereken ürünler için varolan soğuk hava depoları,yaş meyve sebze depolarının kapasiteleri , diğer birlik ve kooperatiflere ait markalı ürünler  olan peynir , kaşar, tereyağı, süt ve süt ürünleri, kuru meyve , kuru bakliyat , tıbbi aromatik bitkiler ,zeytin, zeytinyağı, bal ve bunun gibi ürünler hakkında bilgilendirme yaptı.

Olumlu bir hava içinde geçen toplantının ardından Köy-Koop Merkez Birliği’nin İSYÖN A.Ş. Aracılığı ile İstanbul Büyükşehir Belediye’sine İstanbul  Bayrampaşa halindeki Merkez Birliğe ait 427 nolu Halden Türkiye’nin farklı illerinden gönderebileceği yaş meyve sebze , Halk Marketler için Kooperatif Markalı paketli diğer ürünlerin temin ve tedariki konusunda İSYÖN A.Ş. ve KÖY-KOOP Merkez Birliği arasında İyiniyet Sözleşmesi imzalandı.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    http://www.buyuksehirhaberi.com
    http://www.satkirala.com
    http://wwwgazetesehir.com