SON DAKİKA

KES, DGC İÇİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Bu haber 13 Ocak 2020 - 13:49 'de eklendi ve 36 views kez görüntülendi.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nin 1 Şubat tarihinde yapacağı genel kurul için Denizlili Gazeteci Erol Kes adaylığını açıkladı. Denizli Gazeteciler Cemiyeti İlyas Haytan Toplantı salonunda meslektaşlarının karşısına çıkan Kes, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni çıtasını bir üst noktaya çıkartmak için aday olduğunu söyledi ve meslektaşlarından destek istedi.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti 1 Şubat tarihinde yapılacak seçim ile yeni başkanını seçecek. 1 Şubat tarihinde yapılacak olan seçimler için ilk adaylığını açıklayan isim Denizlili Gazeteci Erol Kes oldu. Denizli Gazeteciler Cemiyeti İlyas Haytan toplantı salonunda meslektaşlarının karşısına geçen Kes, 1 Şubat tarihinde yapılacak olan seçimlerde Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ne başkan adayı olduğunu duyurdu.

Konuşmasında son zamanlarda yaşanan ekonomik sıkıntılardan bahseden Gazeteci Erol Kes, bu sıkıntıları ancak bir birlik ve beraberlik içerisinde olarak çözebileceklerini ifade ederek; “Amacımız birlik ve beraberliğimizi daha üst noktada tutarak, mesleğimizi üst sıralara taşımaktır. Bunun için Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. Bugün buraya gelerek bana destek olan tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum ve 1 Şubat tarihindeki seçimler için hepinizin desteğini bekliyorum” dedi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com