SON DAKİKA

DTO’ DAN, ALMANYA’DA TEKSTİL ZİRVESİ

Bu haber 11 Ocak 2020 - 14:16 'de eklendi ve 14 views kez görüntülendi.

Üyelerinden oluşan 90 kişilik kalabalık bir heyetle Almanya’ya giden Denizli Ticaret Odası (DTO), 2 günlük Frankfurt Tekstil Sektörü İş Gezisi düzenledi.

 Derneğin Hessen Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Kıdık’ın başı çektiği Almanya’daki Türk iş adamlarından oluşan bir grup MÜSİAD üyesi, Denizli Ticaret Odası’nın Tekstil Sektörü İş Gezisi kapsamında Frankfurt’ta bulunan Denizli heyetini, hizmet binalarında ağırladı.

Görüşmede, DTO Yönetim Kurulu Üyesi Murat Can, “Sizlerle bugün burada olmaktan, büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz. Başkanımız Uğur Erdoğan’ın da, hepinize selamlarını iletmek istiyorum. Bize, bu imkânı sağladığınız için sizlere de teşekkürü bir borç biliriz. Denizli Ticaret Odası Olarak, 90 kişilik bir heyetle, sizlerle buluşup görüşmek, kafa kafaya verip tecrübe ve bilgi birikimimizi paylaşarak, tekstil sektörümüzün yeni fikirler ve işler merkezindeki arayışına karşılık bulmak üzere yola çıktık. Bu vesileyle, sizleri, şehrimiz ve ekonomisi ile ilgili kısaca bilgilendirmek isterim. Denizli Ticaret Odamız, 17 bin 847 firmanın kayıtlı olduğu, şehrimizin en büyük sivil toplum kuruluşudur. Değerli arkadaşlar, Denizli’miz ise, Türkiye’nin en çok turist çeken 5’inci kentidir. Tarih ve turizm zengini, eğitim, sağlık, sanayi ve tarım şehridir.” dedi.

MÜSİAD Hessen Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Kıdık da, DTO Başkanı Uğur Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Can ile birlikte Denizli’den gelen heyete, kendilerine duyulan güven ve gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

Frankfurt’taki temaslarının oldukça verimli geçtiğini kaydeden Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, toplantıyla ilgili olarak da, dünyanın dört bir tarafına yayılmış MÜSİAD’lıların ivmesinden, ticaret ve ihracat anlamında Denizli’nin de faydalanmasını istediklerini belirterek, Başkan Kıdık’a ilgi ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    http://www.buyuksehirhaberi.com
    http://www.satkirala.com
    http://wwwgazetesehir.com