SON DAKİKA

SP ÇAL İLÇE KONGRESİNİ YAPTI

Bu haber 30 Aralık 2019 - 10:07 'de eklendi ve 29 views kez görüntülendi.
960x100 px

Saadet Partisi Çal İlçe Kongresi büyük bir heyecanla ve partililerin katılımıyla Çal’da yapıldı. Kongreye İl başkanı Ahmet Eryılmaz, İl Teşkilat Başkanı Kudret Kolbaşı ve il – ilçe YK üyeleri katıldı.


Tek listeyle girilen seçimde mevcut ilçe Başkanı Mehmet Kıştan güven tazeledi. İstiklal Marşı ile başlayan kongrede açılış konuşmasını İlçe Başkanı Mehmet kıştan yaptı. Kıştan konuşmasında, “Oy vererek bize güven duyan delege arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Biz Hakk’a, adalete ve Tevhide dayalı yeni bir dünya ve İslam birliğini birlikte kuracağız inşallah. Sistem zehir üretmektedir. Ve biz bu sistemi değiştirmeye talibiz” dedi.

Saadet Partisi Denizli İl Başkanı Ahmet Eryılmaz ise “Ülkemiz suni gündemlerle asıl konuşulması gereken sorunlardan uzaklaştırılıyor. Halkımızın geçim sıkıntısı başta olmak üzere çözüm bulması gereken birçok probleme yetkililer, suni gündemlerle asıl meselelerinden uzaklaştırmak istemektedir. Yapılan bu horoz dövüşünün milletimize hiçbir faydası yoktur.” ifadesini kullandı.

Ardından oylamaya geçildi. Tek liste ile gidilen kongrede mevcut ilçe başkanı Mehmet Kıştan güven tazelerken İlçe Teşkilat Başkanı da Akın Arslan Yılmaz oldu.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com